Експерти: «Ворскла» переможе «Минай»

Наші футбольні прогнозисти поділилися своїми думками стосовно сьогоднішнього матчу

Сьогодні у Полтаві на стадіоні «Ворскла» ім. О. Бутовського відбудеться матч тринадцятого туру Української прем’єр-ліги між полтавською «Ворсклою» та закарпатським «Минаєм». Гра розпочнеться о 14:00. Пряму трансляцію покаже канал «Футбол 2».

Полтавці підходять до цього поєдинку без цілої когорти ключових футболістів. Команді точно не допоможе основний нападник Руслан Степанюк. Також не буде Владислава Кулача та Володимира Чеснакова. Словом, команда дещо знекровлена. При цьому, й ігрових проблем у «Ворскли» достатньо. Команда Юрія Максимова вже два матчі не забиває. Втім, навіть за такого стану речей, полтавці мають перемагати дебютантів з «Миная».

Букмекери віддають велику перевагу ворсклянам

П1 — 1,76    Х — 3,25       П2 — 5,60

Наші шановні експерти також впевнені, що цього разу полтавці очок не втратять.

Сергій Лукаш: «Ворскла» сьогодні виграє. «Минай» чудово підходить для того, щоб навіть з ігровими та кадровими проблемами, закінчити ігровий календарний рік на мажорній ноті. Мій прогноз — 2:0. Думаю, за відсутності Степанюка забиватиме Денис Васін».

Юрій Мармач: «Ворскла» переможе з рахунком 1:0. Гол заб'є Дмитро Щербак».

Сергій Чуйченко: «Полтавці сьогодні виграють. Окрім того, що клас футболістів «Ворскли» вищий за закарпатців, так «Минай» ще й має бути у психологічному нокдауні після розгрому від «Шахтаря». Підопічні Юрій Максимова ж мають зібратися і видати гідний матч з потрібним результатом. Мій прогноз — 1:0. Гол заб’є молодий Данило Кравчук».

Види спорту:

Футбольні турніри: