Президент «Кременя»: «На другу частину чемпіонату залишилося приблизно 35-40% бюджету»

Сергій Ковнір / Фото з офіційного сайту «Кременя»

Сергій Ковнір прокоментував останні новини з кременчуцького клубу

Кременчуцький «Кремінь» в останні кілька днів почав дарувати суперечливі інфоприводи — команду залишив головний тренер Олександр Головко з помічником, а також одинадцять футболістів. При цьому, і тренер, і більшість цих гравців з’явилися в команді лише восени, тобто не програли в команді й пів року. Президент клубу Сергій Ковнір прокоментував ці події клубній пресслужбі.

Про звільнення Олександра Головка

«Зустрічався з Олександром Борисовичем й розглядали плани на наступний рік виходячи з того бюджету, який залишався. Був виділений бюджет на сезон у повному обсязі й сума бюджету не змінилася, але через те, що частина гравців перехворіла на коронавірус, а частина травмована — довелося доукомплектовуватися гравцями: це і Жонатан Ліма, і Денис Норенков, й Антоніо. Плюс компенсації гравцям. Й відбувся перекіс в бюджеті. У результаті на другу частину чемпіонату залишаться близько 35-40% бюджету».

«Один з варіантів, ми продовжуємо у тому форматі як є і доукомплектовуємося гравцями, але у квітні/травні почалися затримки з виплати заробітної плати. Оскільки при тому бюджеті ніхто нікому не хотів бути заборгований, був варіант догравати чемпіонат молоддю. Питання навіть стояло, щоб знятися з чемпіонату, адже фінансова діра передбачалася великою. Ми з Олександром Борисовичем розглядали різні варіанти й він запропонував неочікуване рішення — розірвати контракт».

«Олександр Борисович запропонував мужній вчинок — знятися з поста головного тренера, щоб „Кремінь“ зміг дограти чемпіонат на високій ноті. Ми дуже вдячні йому за це. В житті іноді доводиться приймати рішення, які не подобаються. Це одне з таких. Ні мені, ні Олександру Борисовичу це рішення не подобається, але необхідно було виходити з даної ситуації. Ми задоволені співпрацею та роботою, яку зробив Олександр Головко, він задав необхідну планку, нижче якої ми не повинні опускатися».

Про футболістів

«Достроково припинили контракти зі Станіславом Кулішом, Сергієм Чеботаєвим, Русланом Зубковим, Олегом Бородаєм. Команду також покинули: Ілля Брюхов, Владислав Закорський, Максим Кучеренко. З Жонатаном та Денисом Норенковим контракти були розраховані на місяць-півтори, до зими, щоб підсилити команду. Також оренда закінчилася у Дениса Галати та Дениса Островського. Щодо Станіслава Сорокіна — у нього оренда розрахована до літа 2021 року».

Про майбутнє

«До зимових зборів команди плануємо визначитися з кандидатурою головного тренера. До цього часу маємо його обрати та визначити шлях розвитку, адже завдання на сезон — залишитися у Першій лізі та піднятися якомога вище у турнірній таблиці — ніхто не скасовував».

Нагадаємо, що після першої половини сезону «Кремінь» знаходиться на дванадцятому місці в турнірній таблиці Першої ліги.

Види спорту:

Футбольні турніри: