Георгій Цітаішвілі: «Максимов зателефонував і сказав дуже важливі слова, яких я давно не чув»

Георгій Цітаішвілі

Новачок «Ворскли» поділився враженнями від колективу та зборів з командою

Поки полтавська «Ворскла» проходить навчально-тренувальні збори в Туреччині в гості до команди приїхали телевізійники з програми «Футбольний формат» і поспілкувалися з новачком команди Георгієм Цітаішвілі. Півзахисник розповів як опинився у «Ворсклі» і поділився враженнями від зборів.

Про оренду до Полтави і Юрія Максимова

«Я сподівався, що потраплю в гарну команду і зараз, перебуваючи у „Ворсклі“, я розумію, що це найкращий варіант. Мене тут добре прийняв колектив і тренерський штаб. Перед тим як я сюди перейшов Юрій Максимов зателефонував і сказав що хоче мене бачити. Для мене це були головні слова, адже я такого давно не чув».

«Мені в цілому подобався їх колектив, з боку було видно що це непогана команда. Та й зараз „Ворскла“ дає бій і „Шахтареві“ й „Динамо“. Це про щось та й говорить».

«Це футбол. Можливо в „Динамо“ я комусь не сподобався. Але я ставлюся до цього нормально. Головне щоб мені дали грати. Ось зараз я нарешті маю шанс»

«Головне завдання — третє місце для „Ворскли“. Я приїхав сюди допомогти команді досягти цієї мети».

Про збори

«Тут немає нічого важкого. Тренери до всього ставляться з розумінням, дають хороше навантаження, але водночас не допускають перенавантажень. Це напевно найкращі збори в моєму житті. Вони й не складні й доволі якісні. Робота на піску дуже допомагає потім на полі».

Про колектив

«Ну яка я зірка? Я зіграв двадцять матчів по п’ять хвилин. Тут футболісти зіграли в 100 раз більше ніж я. Це до хлопців мають ставитися як до зірок».

Повний коментар дивіться на відео:

Види спорту:

Футбольні турніри: