Полтавське гандбольне «Динамо» виходить з відпустки 25 січня і сподівається на підсилення

Головний тренер команди розповів чим гандболісти займаються під час зимової паузи

Поки Україна перебуває у локдауні, більшість спортивних команд Полтави перебуває у вимушеній відпустці. Не виключення і гандболісти з «Динамо-Академії». Днями динамівці дізналися своїх перших суперників у Кубку України — «Портовик» з Южного. Це команда Суперліги, тож для позитивного результату підопічним Олександра Горського доведеться добряче попотіти. Ми поспілкувалися з головним тренером команди Олександром Горським і розпитали його про роботу команди у міжсезоння.

Про роботу під час локдауну

«Так сталося, що половина команди у нас зараз тренуватися не може, адже це студенти які живуть за межами Полтави й під час локдауну вони змушені роз’їхатися по домівках. Половина ж наразі тренується. Втім, ті хто вдома отримали також отримали індивідуальні завдання для підтримання фізичних кондицій. Повним складом команда збереться 25 січня і вже тоді будуть тактичні тренування».

Про майбутнє протистояння з «Портовиком»

«Кубок України нас ні до чого не зобов’язує, враховуючи, що нам дістався суперник який виступає на дивізіон вище. Втім, для нас це будуть цікаві матчі. Навіть якщо ми програємо, команда може винести з цього протистояння багато корисного».

Про кадрове підсилення

«Про конкретні прізвища наразі говорити рано, але так — ми хочемо освіжити склад і підсилитися. Команда живе мріями про Суперлігу. Для цього нам необхідна свіжа кров „зі сторони“. Обійтися своїми силами не вийде».

Матчі 1/8 фіналу Кубка України відбудуться 30 січня та шостого лютого. Перший матч відбудеться у Полтаві.

Види спорту:

Футбольні турніри: