«Ворсклі» пророкують боротьбу за Топ-3 після зимового підсилення

Полтавська «Ворскла» стала одним з найактивніших учасників зимового трансферного ринку в українському футболі, і тепер підопічним Юрія Максимова пророкують турнірний прогрес на фоні посилення складу.

Полтавці навіть у старому варіанті складу спочатку нового сезону були якийсь час середі лідерів Української Прем’єр-ліги, але згодом коротка лавка запасних «Ворскли» дала про себе знати і команда опустилася на п’яте місце за підсумками першої частини сезону. Звісно, відіграти відставання у десять очок у нинішнього лідера УПЛ — київського «Динамо», у підопічних Максимова навряд чи вийде, і про це свідчать не лише думки багатьох футбольних експертів країни, але і букмекерські котирування, в тому числі — і дані компанії Парі-Матч, що одним з лідерів вітчизняного беттинг-ринку. Наприклад, якщо скачати додаток «Парі-Матч» на Android або iOS, то в ньому можна знайти лінію на майбутнього чемпіона УПЛ, і «Ворскла» там буде лише на четвертій сходинці, з дуже високим коефіцієнтом 55.00 на свій підсумковий успіх. Проте у боротьбу полтавців за третє «бронзове» місце аналітики зараз стали вірити набагато охочіше, і причиною зміцнення віри стала активна кампанія «Ворскли» по підсиленню складу взимку.

Головний трансфер «ворсклян» — це, безумовно, підписання досвідченого півзахисника Олів’є Тілля, який є гравцем національної збірної Люксембургу, за яку провів три десятки матчів на найвищому рівні. Також до Полтави в оренду до кінця сезону прибув хавбек «Динамо» Георгій Цитаїшвілі, який має амбітні плани щодо свого виступу у другій частині сезону УПЛ, і дуже хоче довести рідному клубу, що здатен на більше, аніж вважає тренерський штаб. І «Ворскла» від цього бажання лише виграє.

Уже цих двох підписань «Ворскли» достатньо, аби помітити бажання клубу покращити своє турнірне становище, і в матчах за участю полтавської команди робити ставки на спорт саме на підопічних Юрія Максимова. Але на цих двох гравцях підсилення команди не завершилося, адже згодом «Ворскла» повідомила про перехід ще двох виконавців — вже знайомого полтавським вболівальникам бразильського півзахисника Луїзао, а також талановитого іспанського центрального хавбека Амількара Коджові, який у свої 18 років вже встиг пограти в англійській «трясовині» за клуб «Моркам», а тепер спробує сили ще і в Україні.

Підсиливши склад, «Ворскла» вирушили на тренувальній збір до Туреччини, де головним завданням для Юрія Максимова буде налагодити зв’язок між новачками команди та виконавцями, які вже були в складі полтавців до зимової перерви. Якщо процес пройде успішно, то вже у першому матчі «Зелено-білих» після відновлення чемпіонату — проти «Руху» 13-го лютого, ми побачимо, наскільки праві були експерти, що зараз пророкують «Ворсклі» турнірний прогрес після підписання якісних новачків.

Види спорту:

Футбольні турніри: