Представниця Полтавщини Оксана Окунєва завоювала «бронзу» ЧУ зі стрибків у висоту

Оксана Окунєва / Фото з Instagram

Легкоатлетка принесла медаль у скарбничку області

30-31 січня в Сумах відбувся командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. У змаганнях брали участь спортсмени з Полтавщини і маємо одну медалістку.

Оксана Окунєва, яка донедавна представляла Миколаївську область, а на цьому турнірі змагалися як представниця Полтавщини, стала третьою у стрибках у висоту. Оксана показала результат 1,89 м. Чемпіонкою тут стала киянка Ірина Геращенко (результат — 1,92 м). Друге місце у Юлії Чумаченко з Донеччини (результат — 1,92). Оскільки Оксана затратила на цю висоту більше спроб ніж Юлія, то у представниці Полтавщини третє місце, а у спортсменки з Донецької області — друге.

До змагань Оксану готували тренери Геннадій Зуєв та Олексій Гончар.