Легкоатлети з Полтавщини завоювали п’ять медалей на юнацькому Чемпіонаті України

На вершині п'єдесталу - Олександра Нестеренко / Фото з Facebook

В активі наших спортсменів одне «золото» і чотири «бронзи»

6-8 лютого в Сумах відбувся Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків та дівчат 2004-2005 р. н. У змаганнях брали участь спортсмени з Полтавщини й завоювали п’ять медалей різного ґатунку.

Олександра Нестеренко з Лубен стала чемпіонкою зі стрибків у довжину. Наша спортсменка стрибнула на 5,99 м і суттєво випередила своїх суперниць. Друге місце у киянки Вероніки Фролової (результат — 5,73). «Бронза» у ще однієї киянки Світлани Бойчук (результат — 5,69). До змагань Олександру готували тренери Марина Якуба та В’ячеслав Нищименко.

Одразу дві «бронзові» нагороди завоював бігун Владислав Скочко з Пирятина. На дистанції 3000 м він фінішував третім з часом 9:21,71 хв. На дистанції 1500 м він також був третім і показав час 4:22,39. До змагань Влада готував тренер Анатолій Холод.

Кременчужанин Артем Якимаха завоював «бронзу» у штовханні ядра (5 кг). Він показав результат 15,19 метра. Чемпіоном тут став Максим Лебедюк з Вінниччини (результат — 15,80 м). Друге місце у Станіслава Саморокова з Донеччини (результат — 15,24 м). Артема до турніру готував тренер Юрій Щипець.

Ще одна «бронза» поїхала до Кременчука у стрибках у висоту. Її завоювала Альбіна Хоменко. Вона показала результат 1,65 м. Чемпіонкою тут стала Марина Ковтунова з Маріуполя (результат 1,79 м), друге місце у Єлизавети Чорної з Козятина (результат — 1,65). Тренер Альбіни — Лідія Крамарова.

Види спорту:

Футбольні турніри: