Георгій Цитаішвілі: «На зборах буває важко, але Вільйович робить все, щоб ми цього не помічали»

Георгій Цітаішвілі / Фото з офіційного сайту «Ворскли»

Півзахисник «Ворскли» дав інтерв’ю «Спортарені»

Поки полтавська «Ворскла» перебувала на зимових зборах в Туреччині в розташування команди Юрія Максимова завітали журналісти всеукраїнського ресурсу «Спортарена» і записали відеоінтерв’ю з новобранцем команди Георгієм Цитаішвілі. Він розповів журналістам про збори у «Ворсклі», тренування під керівництвом Юрія Максимова, Олексія Михайличенка та Мірчі Луческу, і про багато іншого.

Про «Ворсклу»

«Мені пощастило потрапити в команду у якої є завдання та амбіції. Тому це мене додатково мотивує — і себе показати, і допомогти команді досягти певних висот».

Про Юрія Максимова

«Юрій Вільйович підтримує в команді гарну атмосферу. Під час довгих зборів буває тяжко, як фізично, так і морально, але він в колективі поводиться так, щоб футболісти подібних речей в себе не помічали».

«У мене хотіли взяти інтерв`ю, а мені дуже часто говорили, що я, мовляв, забагато їх роздаю. «Нехай показує себе на полі, і т. д. Я відмовився. Поруч стояв Юрій Вільйович і коли він це почув, то запитав мене в чому річ. Я розповів. А Вільйович підтримав мене і сказав: „Ні, Гіо. Інтерв’ю це теж твоя робота. А якщо хтось щось тобі говоритиме на цю тему, скажи, що це я тобі так сказав“. Він грав у Європі й чудово розуміє що це таке. Цим він мене ще більше підтримав».

Про свої завдання

«Я повернуся в „Динамо“ таким, яким мене хоче бачити Мірча Луческу».

Ще більше цікавинок дивіться у повній версії інтерв’ю.

Види спорту:

Футбольні турніри: