Спортсмени з Полтавщини завоювали чотири медалі на Кубку України з греко-римської боротьби

В активі наших борців одне «срібло» і три «бронзи»

Днями у Черкасах відбувся Кубок України з греко-римської боротьби серед чоловіків. У змаганнях брали участь спортсмени з Полтавщини і наші борці завоювали чотири медалі різного ґатунку.

«Срібло» у ваговій категорії до 60 кг завоював кременчужанин Ленур Теміров. Він переміг свого земляка Євгена Пушенка, Ігоря Курочкіна з Миколаєва та Владислава Кузька із Запоріжжя. У фіналі Ленур поступився Віктору Петрику з Київщини.

«Бронзу» у ваговій категорії до 63 кг здобув кременчужанин Максим Лю. Він програв першу сутичку майбутньому чемпіону Олександру Грушину з Київщини й був змушений далі змагатися у втішних сутичках. Там він переміг Мирослава Соловяна із Запорізької області та Святослава Гончарова з Кривого Рогу.

Дмитро Пишков виборов «бронзу» у ваговій категорії до 77 кг. Він програв дніпрянину Дмитру Васецькому, а потім у тих же втішних сутичках переміг Віталія Кучеренка з Миколаєва та Павла Молнара з Мукачевого.

Полтавець Євген Савета завоював «бронзу» у ваговій категорії до 97 кг. Він переміг Максима Аветісяна з Киїівщини, але у півфіналі поступився Владлену Козлюку з Одещини. У поєдинку за третє місце Євген переміг киянина Зелімхана Дзігасова.

До змагань спортсменів готували тренери Анатолій Коханевич, Олег Сазонов, Ісмет Салієв та А. Шпак.

Види спорту:

Футбольні турніри: