Експерти впевнені в тому, що «Ворскла» переможе «Рух»

Наші шановні футбольні прогнозисти поділилися думками стосовно сьогоднішнього матчу

Сьогодні на «Арені Львів» полтавська «Ворскла» в рамках чотирнадцятого туру УПЛ зіграє з львівським «Рухом». Матч розпочнеться о 17:00 і пряму трансляцію покаже канал «Футбол 1».

З огляду на турнірну таблицю та кваліфікацію футболістів полтавська «Ворскла» виглядає абсолютним фаворитом матчу. Полтавська «Ворскла» відпустила по орендах тих футболістів на яких не розраховувала і навпаки підсилилася кваліфікованими виконавцями. Втім, як показує приклад, скажімо, лондонського «Челсі», закупка класними футболістами не означає обов’язкового швидкого успіху. Втім, якщо «Челсі» існують в жорсткому конкурентному середовищі, де побудова команди болюче відбивається на кількості набраних очок, то «Ворскла» — в УПЛ, де команда яка є фаворитом, як правило, бере своє. Тож і «Ворскла» сьогодні має брати своє. Тим більше полтавці на повний голос заявили про мету — здобути «бронзові» нагороди.

Букмекери віддають перевагу «Ворсклі»

П1 — 3,20     Х — 3,25    П2 — 2,31

Наші експерти також впевнені у перемозі полтавців.

Сергій Лукаш: «Полтавці сьогодні виграють, але з мінімальною перевагою. Не зважаючи на те, що „Рух“ номінально нижчий за класом такі фактори як погодні умови, старт після паузи, а у випадку „Ворскли“ ще й дорога, зрівняють шанси. Але навіть при цьому команда Юрій Максимова візьме три очки. Мій прогноз — 0:1. Гол заб’є Георгій Цитаішвілі. Він зараз взагалі буде лізти зі шкіри, щоб довести „Динамо“, що він не гірший за тих хто є в команді Луческу. Також чекаю в старті Олів’є Тілля».

Сергій Ходирєв: «Морозний футбол скоріше за все буде не таким видовищним як нам би хотілося і варто очікувати обережного в’язкого матчу. Втім, „Ворскла“ має перемагати. Мій прогноз — 1:2. Георгій Цитаішвілі вийде в старті, а інші новачки, ймовірно з’являться на заміну. У першому таймі гратимуть перевірені бійці».

Юрій Мармач: «"Ворскла" переможе з рахунком 0:1. Гол заб’є Руслан Степанюк».

Сергій Чуйченко: «"Ворскла" провела чудову трансферну кампанію, зберігши кістяк, і придбавши багато футболістів для підсилення. Тож від полтавської команди взагалі можна чекати вдалого відрізка сезону. І сьогодні ворскляни безперечні фаворити. «Рух» в боротьбі заб’є один гол, але, на мій погляд, програє. Мій прогноз — 1:2».

Види спорту:

Футбольні турніри: