«Інгулець» — «Ворскла»: експерти знову впевнені у перемозі полтавців

Наші футбольні прогнозисти поділилися думками стосовно сьогоднішнього матчу

Сьогодні у Полтаві на стадіоні «Ворскла» ім. О. Бутовського відбудеться матч 16-го туру Української прем’єр-ліги між полтавською «Ворсклою» та «Інгульцем». Матч розпочнеться о 14:00. Пряму трансляцію покаже канал «Футбол 2».

У попередньому турі, коли «Ворскла» на виїзді грала з «Рухом», всі чекали перемоги. Втім поїздка до Львова обернулася втратою очок, і кількома запитаннями до тренерського штабу. Зокрема викликала сумніви позиція Георгія Цітаішшвілі на позиції лівого латераля. Гіо забив гол, але коли доводилося оборонятися, то він не завжди встигав повертатися, а страхувати його мав Альюн, який робив це вкрай валідольно. Зрештою саме на його совісті суперечливий пенальті, який став голом. Тож цікаво, як гратиме «Ворскла» сьогодні й чи буде Гіо на тій же позиції, чи гратиме вінгера і зосередиться на атаці.

«Інгулець» у попередньому турі без шансів програв «Дніпру-1» і ніщо не вказує на те, що сьогодні команда з Петрового раптом відбере очки у фаворита. Втім, у минулому турі теж всі прогнозували перемогу «Ворскли».

Букмекери вважають фаворитом саме полтавців:

П1 — 4,70    Х — 1,68    П2 — 1,83

Наші експерти теж знову впевнені у перемозі ворсклян.

Сергій Лукаш: «Команда Максимова сьогодні переможе. Полтавці, не зважаючи на виїзний характер матчу гратимуть на своєму газоні, де вже тренуються. У порівнянні з попереднім туром футболісти вже мають бути у кращій формі й більш зіграні. Мій проноз — 0:1. Гол заб’є Ібрахім Кане».

Сергій Ходирєв: «"Ворскла"  виграє, і доволі впевнено. На чужому полі ми забили один гол, а на рідній арені заб’ємо двічі. Мій прогноз — 0:2».

Юрій Мармач: «"Ворскла" сьогодні переможе з рахунком 0:2. Голи заб’ють Руслан Степанюк так Гіо Цитаїшвілі».

Сергій Чуйченко: «Полтавська "Ворскла" сьогодні виграє. Я вважаю, що „Інгулець“ цілком „по зубах“ команді Юрія Максимова. Не зважаючи на осічку з оновленим „Рухом“, можу впевнено сказати, що сьогодні полтавці візьмуть три очки. На користь „Ворскли“ говорить і домашнє поле, і клас гравців. Футболісти „Ворскли“ значно більш кваліфіковані, за опонентів з Петрового. Мій прогноз — 1:2».

Види спорту:

Футбольні турніри: