Експерти про матч «Ворскла» — «Дніпро-1»: буде перемога «Ворскли» або нічия

Наші футбольні прогнозисти поділилися своїми думками стосовно сьогоднішнього матчу

Сьогодні у Полтаві на стадіоні «Ворскла» ім. О. Бутовського відбудеться матч вісімнадцятого туру Української прем’єр-ліги між полтавською «Ворсклою» та СК «Дніпро-1». Гра розпочнеться о 17:00. Пряму трансляцію покаже канал «Футбол 2».

Цей тур буде багатим на цікаві поєдинки. Приміром між собою зіграють всі чотири кращі команди в турнірній таблиці. «Шахтар» зійдеться з «Десною», а «Динамо» — із «Зорею». Словом, є велика ймовірність того, що найближчі конкуренти «Ворскли» втратять очки. А за сприятливого розвитку подій, команда Юрія Максимова може обійти «Десну» і наблизитися до третього місця на відстань одного очка. Втім, спочатку треба перемогти «Дніпро-1». У першому колі ситуація була такою ж, і тоді ворскляни зіграли 2:2, втративши перемогу на останніх секундах.

Букмекери оцінюють шанси команд як рівні

П1 — 2,75    Х — 3,05    П2 — 2,76

Наші шановні експерти ж не вірять у те, що «Ворскла» програє, але і перемогу прогнозують не всі.

Сергій Лукаш: «Полтавська „Ворскла“ сьогодні виграє. В першу чергу за рахунок самовідданості. Розумієте, команди за кадровим потенціалом складом приблизно рівні і якраз морально-психологічні чинники в подібних матчах часто відіграють ключову. Роль. Я думаю, що сьогодні сильнішою буде саме „Ворскла“. Мій прогноз — 2:1. Голи заб’ють Влад Кулач та Руслан Степанюк».

Сергій Ходирєв: «Команди сьогодні зіграють внічию. Дніпряни поступово набирають хід, і їм цілком під силу відібрати очки у Полтаві. Тим більше за такої погоди як зараз. Мій прогноз — 1:1. Гол заб’є Владислав Кулач».

Юрій Мармач: «Буде важкий матч, але „Ворскла“ зможе перемогти. Мій прогноз — 1:0. Гол заб’є Владислав Кулач».

Сергій Чуйченко: « "Ворскла" і "Дніпро-1" приблизно рівні команди, щоправда, перебувають на різних полюсах турнірної таблиці. Втім, дніпряни, попри невисокі позиції, зараз набрали хід і демонструють непогану гру. «Ворскла» теж, але перемоги полтавцям даються вкрай тяжко. Сьогодні протистояння цих команд закінчиться з рахунком 1:1. Гол заб’є кращий бомбардир команди Владислав Кулач».

Види спорту:

Футбольні турніри: