«Ворскла» — «Олімпік»: експерти залишаються оптимістами та прогнозують перемогу ворсклян

Наші футбольні прогнозисти поділилися своїми думками стосовно сьогоднішнього матчу

Сьогодні у Полтаві на стадіоні «Ворскла» відбудеться матч дев’ятнадцятого туру Української прем’єр-ліги між полтавською «Ворсклою» та донецьким «Олімпіком». Гра розпочнеться о 19:30. Пряму трансляцію покаже канал «Футбол 2».

Полтавська команда — майстер втрачати очки там де цього не чекаєш. Підопічні Юрія Максимова взяли шість очок у матчах з відносно рівними «Олександрією» та «Маріуполем», але здобули лише два пункти з «Рухом», «Інгульцем» та «Дніпром-1». І от зараз — знову суперник, який нижче в турнірній таблиці та формально вважається андердогом. З одного боку — «Олімпік» під керівництвом нового тренера Юрія Калитвинцева перебудовується і шукає свою гру і саме зараз колектив Максимова мусить вигравати. З іншого — проблеми «Ворскли» нікуди не ділися, і якщо «Олімпік» зможе добре організувати дії в обороні, не факт, що «Ворскла» взагалі зможе створити щось небезпечне.

Букмекери вважають «Ворсклу» беззаперечним фаворитом

П1 — 1,80    Х — 3,50    П2 — 4,75

Наші експерти теж вважають, що полтавці сьогодні будуть сильнішими.

Сергій Лукаш: «Не знаю що й прогнозувати. Полтавська команда дико нестабільна, і в матчах де здавалося б є фаворитом, може легко втратити очки. Втім, зараз полтавці самі себе загнали в таку ситуацію, коли втрачати очок вже не можна. Звісно ж якщо завдання здобувати „бронзу“ ще актуальне. Мій прогноз — 2:1. Голи заб’ють Влад Кулач і Олів’є Тілль».

Сергій Ходирєв: «„Ворскла“ сьогодні має виграти. Команда Калиттвинцева, напевне заб’є, але полтавці мають забивати більше. Матч з „Дніпром-1“ показав, що „Ворсклі“ важко грати проти добре організованої борони, але у „Олімпіка“ з цим якраз проблеми. Тому сьогодні, думаю, ворскляни переможуть. Мій прогноз — 2:1. Чекаю дубль від Влада Кулача».

Юрій Мармач: «Гра буде дужа важкою, але „Ворскла“, натужно та зі скрипом, переможе з рахунком 1:0. Гол заб’є Владислав Кулач».

Сергій Чуйченко: «"Ворскла" має перемагати. Ви тут же скажете про попередній матч з «Дніпром-1», мовляв там теж полтавці мали перемагати, і не змогли. Втім, на відміну від дніпрян, «Олімпік» поки що не демонструє футболу з чітким малюнком. У команди новий тренер, який зараз знайомиться з колективом і намагається щось будувати. Це болючий процес. І в таких умовах, та ще й при тому, що полтавці мають цікавіший підбір футболістів, «Ворскла» має перемагати. Мій прогноз — 2:1».

Види спорту:

Футбольні турніри: