Ігор Пердута: «Якщо „Ворскла“ посяде друге місце — пофарбую волосся в зелений»

Ігор Пердута / Фото з офіційного сайту «Ворскли»

Латераль «Ворскли» дав цікаву обіцянку

Днями правий захисник / латераль полтавської «Ворскли» дав інтерв’ю всеукраїнському ресурсу «Брутальний футбол». Відповідаючи на одне із запитань журналіста Ігоря Шевчука, ворсклянин пообіцяв пофарбувати волосся в зелений колір, у разі якщо «Ворскла» фінішує на другій позиції.

« — Дмитро Різник нам в інтерв’ю казав, що якщо «Ворскла» вийде в ЛЧ, то наб’є собі тату з гербом клубу. Зараз вісім очок до другого місця, шанси втрачені?

— (Сміється — прим. авт.). Я думаю, що він так пожартував. Звичайно, що хочеться дістатися чим вище, але давайте ми спочатку будемо боротись трішки за нижчі позиції. У нас зараз завдання — виходити і вигравати кожну гру, а що буде на виході, потім сядемо і подивимось. Звичайно, що хочеться зайняти і друге, і перше місце. Я б теж татуювання набив, але я не роблю цього, в мене немає жодного. Якось так мене виховали, мені це не цікаво. Можу постригтись налисо, або волосся в зелений колір пофарбувати (сміється — прим.). Нехай буде, але це, якщо ми займемо, як мінімум, друге місце і вийдемо у кваліфікаційний раунд Ліги Чемпіонів. Місяць буду ходити зелений (сміється — прим. авт)».

За сім турів до кінця чемпіонату, «Ворскла» має в активі 31 очко і відстає від другого місця на вісім пунктів.

Види спорту:

Футбольні турніри: