«Ворскла» — «Шахтар»: експерти одноголосно прогнозують нічию і гол Кулача

Наші футбольні прогнозисти поділилися своїми думками стосовно сьогоднішнього матчу

Сьогодні у Полтаві на стадіоні «Ворскла» ім. О. Бутовського відбудеться матч двадцятого туру УПЛ між полтавською «Ворсклою» та донецьким «Шахтарем». Гра розпочнеться о 17:00. Пряму трансляцію покаже канал «Футбол 1».

Про цей матч чомусь всі говорять виключно в контексті «Шахтаря», Мовляв, гірники розлючені після поразки від «Львова», під Каштру хитається крісло і т. д. Але якщо «танцювати» від завдань «Ворскли», то полтавська команда сьогодні зобов’язана перемагати. Ворскляни змагаються за третє місце, женуться за «Зорею», а конкуренти — «Зоря» та «Десна» — вчора виграли свої матчі. Але все ж «Шахтар» і як команда і як клуб — вищий за класом. Тож саме гірники вважаються фаворитом у сьогоднішньому матчі, не зважаючи на те, що Юрій Максимов біля керма «Ворскли» ще не програвав «Шахтареві».

Букмекери віддають велику перевагу донецькій команді

П1 — 9,00     Х — 4,65     П2 — 1,38

А от наші експерти всі як один впевнені в нічийному результаті.

Сергій Лукаш: «Сьогодні „Ворскла“ і „Шахтар“ поділять очки. Обидві команди зараз опинилися у ролі тих що наздоганяють. Гірникам треба наздоганяти „Динамо“, „Ворсклі“ — „Зорю“. За класом „Шахтар“ сильніший, але команда зараз перебуває у глибокій кризі, та й загалом, „Ворскла“ вдома зазвичай вдало грає з донеччанами. Мій прогноз — 1:1. Гол заб’є Владислав Кулач».

Сергій Ходирєв: «Полтавці сьогодні відіб’ються. Я впевнений, що „Шахтар“ не піде з поля без голу, але і „Ворскла“ має знайти свій моменти у контратаці. Мій прогноз — 1:1. Гол заб’є Влад Кулач».

Юрій Мармач: «Матч закінчиться з рахунком 1:1. Гол заб’є Владислав Кулач».

Сергій Чуйченко: «Полтавська „Ворскла“ сьогодні відбере очки у „Шахтаря“. У гірників набагато більше збірників, команда після паузи буде втомлена і не надто збалансована. А „Ворскла“, у свою чергу, навпаки мала змогу добре підготуватися до цього противника. Тож я думаю, що сьогодні буде нічия 1:1. Гол заб’є Владислав Кулач».

Види спорту:

Футбольні турніри: