«Колос» — «Ворскла»: експерти прогнозують перемогу полтавців

Наші футбольні прогнозисти поділилися думками стосовно сьогоднішнього матчу

Сьогодні у Ковалівці на стадіоні «Колос» відбудеться матч 23-го туру Української прем’єр-ліги між полтавською «Ворсклою» та місцевим «Колосом». Гра розпочнеться о 17:00. Пряму трансляцію покаже канал «Футбол 2».

«Колос» підходить до цього матчу з щонайменше трьома дискваліфікованими футболістами (не рахуючи Євгена Селезньова). Йдеться про Віталія Гавриша, Ніколая Золотова та Володимира Лисенка. У «Ворскли» під питанням участь Ігоря Пердути, який через пошкодження не дограв матч минулого туру проти «Зорі».

Букмекери в цьому поєдинку віддають невелику перевагу «Колосу»

П1 — 2,59      Х — 3,20    П2 — 2,83

В той же час, наші шановні експерти впевнені, що переможуть полтавці.

Сергій Лукаш: «Ворсклі» треба сьогодні перемагати? Значить перемолже! Полтавці мають бути на куражі після вдалого матчу з «Зорею» і сьогодні теж візьмуть три очки. Мій прогноз — 1:2. Голи заб’ють наші основні нападники — Владислав Кулач та Руслан Степанюк».

Сергій Ходирєв: «Полтавська команда сьогодні переможе. У „Колоса“ є суттєві кадрові втрати, а лавка там доволі слабенька. Тому я думаю, є всі підстави вважати, що „Ворскла“ сьогодні виграє. Мій прогноз — 0:1. Гол заб’є Владислав Кулач».

Юрій Мармач: «Команда Максимова переможе з мінімальним рахунком 0:1. Гол заб’є Владислав Кулач».

Сергій Чуйченко: «Ворскла» зараз на підйомі й за всіма логічними ознаками має перемагати. «Колос» на власному полі теж намагатиметься взяти максимум, і лізтиме вперед, тож у полтавців будуть додаткові шанси спіймати суперників на контратаці. Мій прогноз — 1:2».

Види спорту:

Футбольні турніри: