«Ворскла» на виїзді програла «Колосу»

Полтавці провели місцями ефектний, але зовсім неефективний матч

Сьогодні у Ковалівці полтавська «Ворскла» на виїзді зіграла з ковалівським «Колосом». Обидві команди змагаються за Єврокубки, і до матчу «Ворсклі» це вдавалося краще. Обидва наставники мали певний головний біль пов’язаний з кадровими стратами. У «Ворскли» не було кращого асистента Ігоря Пердути. У «Колоса» одразу троє футболістів відбували дискваліфікацію. Тож можна сказати, що хто з тренерів краще вирішить актуальні командні проблеми, той і переможе. Краще це вдалося Руслану Костишину.

«Колос» — «Ворскла» — 3:0

«Колос»: Кучерук, Кравченко, Новак, Петров, Чорноморець, Мілько, Богданов (Задоя, 89), Антюх (Смирний, 63), Чурко (Мгамба, 89), Костишин (Ільїн, 78), Хльобас (Ісаєнко, 63).

Головний тренер: Руслан Костишин.

«Ворскла»: Різник, Яворський, Чеснаков, Альюн, Кане, Скляр (Челядін, 72), Пуцлін (Луізао, 67), Якубу, Тілль (Нестеренко, 85), Степанюк (Кравчук, 72), Кулач.

Головний тренер: Юрій Максимов.

Голи: Костишин (47), Чурко (66), Смирний (87).

На 65-й хвилині В’ячеслав Чурко не реалізував пенальті (воротар)

Не зважаючи на відсутність ключового правого латераля, Юрій Максимов не став відходити від улюбленої схеми з трьома захисниками. Отож місце у воротах зайняв Дмитро різник. У захисті вболівальники знову побачили Володимира Чеснакова, Сергія Яворського та Альюна. Ігоря Пердуту на позиції правого латераля змінив Наджеб Якубу. Ліворуч на тотожній позиції зіграв Ібрахім Кане. У центрі поля вийшли Олександр Скляр та Давід Пуцлін, а трохи вище над ними розташувався Олів’є Тілль. Руслан Степанюк та Владислав Кулач зіграли як пара форвардів.

Мат не був багатим на гольові моменти, але натомість вистачало боротьби та дрібних фолів. Перший же гольовий момент у матчі стався на 21-й хвилині, і створили його господарі. Вадим Мілько після подачі зі штрафного пробивав з гострого кута. М’яч полетів вздовж воріт. Через хвилину з перспективної позиції пробивав Денис Антюх — удар був слабким і м’яч прилетів до рук Різника.

«Ворскла» у першому таймі більше думала про те як не пропустити, й справді гольових епізодів не створила. Полтавці мали кілька перспективних атак, але вони закінчувалися втратою м’яча.

Другий тайм вийшов для «Ворскли» ще гіршим, з самого початку. На 47-й хвилині після подачі «Колоса» зі штрафного захисники «Ворскли» загубили у штрафному майданчику Дениса Костишина. Той прийняв м’яч і класно та влучно пробив — 1:0.

Після голу «Ворскла» видала сплеск активності. Команда масово побігла в атаку, включаючи центральних захисників Володимира Чеснакова та навіть Альюна. Втім, організована оборона звела всі зусилля полтавців нанівець. На 65-й хвилині Ісаєнко втік у контратаку, прийняв передачу з глибини, і у штрафному майданчику, у боротьбі з Сергієм Яворським впав. Суддя вказав на позначку. Пенальті від В’ячеслава Чурка потягнув Дмитро Різник, але В’ячеслав був першим і на добиванні — 2:0. Привіт захисникам, які не встигли підстрахувати відскок.

Думаєте це все? Ні — полтавці пропустили й втретє. Знову подача після стандарту. Кирило Петров пробивав по воротах і його удар відбив Дмитро Різник, але на добиванні зіграв Євген Смирний — 3:0. Це катастрофа.

У підсумку мажмо поразку, яка суттєво зменшує шанси «Ворскли» на третє місце. Особливо враховуючи той факт, що в календарі «Ворскли» залишився матч проти київського «Динамо».

Види спорту:

Футбольні турніри: