«Ворскла» — «Динамо»: експерти розійшлися у своїх прогнозах

Наші футбольні прогнозисти поділилися своїми думками стосовно сьогоднішнього матчу

Сьогодні у Полтаві на стадіоні «Ворскла» ім. О. Бутовського відбудеться матч 24-го туру УПЛ між полтавською «Ворсклою» та київським «Динамо». Матч розпочнеться о 19:30. Пряму трансляцію покаже канал «Футбол 2».

«Ворскла» Юрія Максимова своєю непередбачуваністю останнім часом нагадує «Вердер» Томаса Шаафа. До бременської якості футболу полтавцям далеко, але так само як і тогочасний «Вердер», нинішня «Ворскла» абсолютно непередбачувана й може як відібрати очки у лідера, так і втратити їх з командою, яка на голову слабша. Чудовою ілюстрацією цього є попередні два тури — спочатку полтавці переїхали грізну «Зорю» Віктора Скрипника, а потім зазнали розгрому в Ковалівці. Словом, чого чекати від полтавців незрозуміло.

Сьогодні до Полтави завітає «Динамо» Мірчі Луческу. Завітає вже з легким «похміллям», адже у минулому турі київська команда офіційно оформила чемпіонство. До того ж попереду у киян фінал Кубка України. Тому цілком ймовірно, що Мірча Луческу дасть шанс проявити себе футболістам, які не мали ігрової практики впродовж сезону. Втім, це зовсім не гарантує, що «Ворсклі» буде легше. Тим більше, що самі полтавці не можуть розраховувати на Олександра Скляра і, ймовірно, Ігоря Пердуту.

Букмекери впевнені, що переможе «Динамо»

П1 — 3,55     Х — 3,45    П2 — 2,07

Прогнози ж наших експертів дещо різняться

Сергій Лукаш: «Ворскла» програє. Навіть якщо кияни приїдуть не основним складом, Луческу не дасть своїм футболістам розслабитися. Тим більше, що «Динамо» добре вміє реалізовувати стандарти, а «Ворскла» якраз після них багато пропускає. Мій прогноз — 0:1«.

Сергій Ходирєв: «Полтавці програють, хоч і з мінімальним рахунком. Мірча Луческу звісно застосовуватиме ротацію, але кияни все ж змагатимуться за результат, і один гол, напевне, заб’ють. Мій прогноз — 0:1».

Юрій Мармач: « "Ворскла"  виграє з рахунком 1:0. Гол заб’є Владислав Кулач».

Сергій Чуйченко: «Сьогодні у Полтаві буде нічия. Якщо говорити про „Динамо“, то треба зважати, що незабаром у них фінал Кубка України проти „Зорі“. В чемпіонаті ж вони своє завдання вже виконали. Тож варто чекати неосновний склад. А „Ворскла“ бореться за Єврокубки і ще нічого собі не гарантувала, а значить б3итиметься за очки до останнього. Мій прогноз — 1:1. Гол заб’є Владислав Кулач».

Види спорту:

Футбольні турніри: