«Олімпія» без шансів програла «ЛНЗ» у першому фінальному матчі Кубка України

Команда з Полтавщини пропустила чотири голи на своєму полі

Сьогодні у Крутому Березі на стадіоні «Лтава» відбувся перший фінальний матч Кубка України з футболу серед аматорів між «Олімпією» з Савинців та командою «ЛНЗ» з Лебедина Черкаської області. На жаль, цей матч на 90% зняв питання стосовно переможця турніру не на користь «Олімпії».

«Олімпія» — «ЛНЗ» — 0:4

«Олімпія»: Казаков, Ковальчук (Бажан, 12, Бурляй, 60), Тарганчук, Світличний (Бірюк, 60), Богомаз, Рудченко (Момот, 71), Радченко, Субочев (Ситник, 78), Ковтун, Стрельцов, Співак (Куць, 71).

Головний тренер: Олександр Кулик.

«ЛНЗ»: Панченко, Сафонов, Тарасенко, Калугін (Бурлін, 83), Насонов, Кошелюк (Пучковський), Євдокимов (Долінський, 74), Бобко (Замуренко, 77), Норенков, Сторчоус (Пиріг, 78), Кос (Коваленко, 85).

Головний тренер: Юрій Бакалов.

Голи: Норенков (13), Кос (30), Богомаз (64, аг), Сафонов (74, пен.).

План на гру полетів шкереберть дуже швидко. На 13-й хвилині травмувався захисник олімпійців Тарас Ковальчук, й тут же команда з Савинців пропустила. Сторчоус прострелив в правого краю штрафного майданчика, а там найкраще зорієнтувався Денис Норенков і відкрив рахунок — 0:1.

З того ж флангу прийшов і другий м’яч. Цього разу по краю пройшов Олександр Насонов і подав до штрафного майданчика, де подачу вдало замкнув Олег Кос — 2:0.

У другому таймі кошмар продовжився. На 64-й хвилині Едуард Богомаз віддавав передачу на голкіпера, а Олексій Казаков у цей час послизнувся. М’яч перелетів через воротаря та залетів у ворота — 0:3.

За п’ятнадцять хвилині до кінця гості заробили пенальті, який впевнено реалізував капітан «ЛНЗ» Олександр Сафонов — 0:4.

Ледь не єдиний справді гольовий момент «Олімпія» мала на 49-й хвилині. Після подачі Ігоря Радченка головою пробивав Євген Стрельцов і пробив невлучно.

Матч-відповідь відбудеться двадцятого травна на полі «ЛНЗ».

Види спорту:

Футбольні турніри: