Ставки на хокей в БК Фавбет: КХЛ, НХЛ, правила і прогнози

Особливості ліній та лайв-розділу БК Фавбет. Дізнайтеся, як правильно ставити на хокей в букмекерській конторі Фавбет, щоб регулярно вигравати

Ставки на хокей в БК Фавбет

У лінії букмекерської контори Фавбет любителі хокею можуть знайти ставки на матчі НХЛ і КХЛ — двох відомих турнірів, які мають величезний попит серед гравців. Крім того, доступні ставки на матчі топових європейських чемпіонатів і турніри для збірних, включаючи Кубок світу.

На офіційному сайті БК Фавбет Україна можна зробити ставки наступних типів: ординар, експрес, системи. Доступні в тому числі і ставки по ходу матчу в live-режимі. Розпис хокейних матчів залежить від того, наскільки популярна конкретна подія, а коефіцієнти, що виставляються в хокейної лінії, цілком можна вважати середніми за мірками вітчизняного ринку ставок на спорт.

Як ставити на хокей в БК Фавбет?

Щоб зробити першу ставку на хокей, потрібно авторизуватися або пройти нескладну реєстрацію. Реєстраційна форма включає кілька основних полів, однак після створення облікового запису необхідний пройти онлайн-верифікацію. У реєстраційній формі досить вказати ПІБ, адресу реєстрації, основні контактні дані і платіжні реквізити. Вибрати потрібні події можна в передматчевій або лайв-лінії. В звичайній лінії букмекерська контора Фавбет пропонує близько 200 хокейних матчів, в лайві висвітлюються тільки найбільш очікувані гри.

Щоб вибрати бажані результати, досить натиснути на відповідні коефіцієнти навпроти кожного результату. Вибрані ставки відразу ж будуть відображені в купоні в правій частині екрана.

Порядок оформлення ставок

Щоб оформити парі з букмекерською конторою Фавбет, необхідно в купоні вказати суму ставки і підтвердити її оформленням кліком по кнопці «Укласти парі». Оформлена ставка відобразиться в розділі «Історія рахунку». Якщо ставка виявиться виграшною, сума виграшу буде зарахована на ігровий рахунок після закінчення всіх подій, що входять в купон.

Лінія, розпис і величина коефіцієнтів

Хокейна лінія в БК Фавбет включає матчі десятків турнірів, серед яких НХЛ, КХЛ, чемпіонати європейських країн, товариські матчі і турніри для збірних.

Крім основних і спеціальних ринків передбачені і додаткові ставки. Зокрема, гравці можуть укласти парі на статистичні результати матчу і вгадати, які результати покажуть окремі гравці. Доступні також і довгострокові ставки — гравці можуть спрогнозувати результати подій, які стануть відомі тільки через кілька тижнів або місяців. Це, наприклад, такі ставки:

  • на переможця турніру,
  • на кращого бомбардира,
  • на найціннішого гравця і т. д.

Коефіцієнти можна вважати середніми для україномовних букмекерських контор. Зазвичай маржа встановлюється на рівні 7-10%, але залежить від того, скільки ставок розраховує прийняти букмекер на конкретний матч. Чим більш популярна окрема спортивна подія серед гравців, тим вище можуть бути котирування. Наприклад, якщо у звичайних матчах рівноймовірні результати оцінюються коефіцієнтами 1.85-1.85, то в топ-іграх вони можуть досягати 1.87-1.87.

Види спорту:

Футбольні турніри: