Чемпіонат Полтави 2021: «Маяк» з Малого Кобелячка забив чотирнадцять «сухих» голів «Феніксу» (відео)

«Фенікси» вдруге поспіль прпопустили двозначну кількість голів

У Полтаві триває чемпіонат міста з футболу 2021. 27 травня відбулися заключні матчі другого туру. У Першому з них зіграла команда «Фенікс» зіграла з «Маяком» з Малого Кобелячка. Боротьби в цьому матчі не вийшло. Вже у першому таймі номінальні гості забили десять голів. У другій половині — ще чотири. Інгтрига трималася двадцять хвилин, але після трьох стандартів і невдалої гри голкіпера рахунок швидко став розгромним і матч перестав бути цікавим.

«Фенікс» — «Маяк» (Малий Кобелячок) — 0:14

«Фенікс»: Ніколаєнко, Кротченков, Гайдаренко, Шалак, Оніщенко (Чистяков, 84), Йопа (Кузьменко, 46), С. Гаврилюк (Д. Литвин, 73), І. Гаврилюк, Кожокарь, Шматко, Лубман (О. Литвин, 61).

Тренер: Сергій Гаврилюк.

«Маяк»: Трипуз, Марченко (Марусич, 46), Педченко (Суботін, 46), Гусак, Демчук, Мудрий, Пустовіт, Курбала (Москальов, 46), Коломієць, Сидоренко (Корнійчук, 46), Видря.

Тренер: В’ячеслав Марусич.

Голи: Гусак (14, 25), Мудрий (20), Пустовіт (24, 34, 37, 38), Видря (29), Демчук (31), Суботін (60), Москальов (66, 76, 78).

До вашої уваги відео всіх голів матчу.

Варто віддати належне Сергію Гаврилюку. Тренер «Фенікса» навіть після такого матчу знайшов в собі сили на коментар. І він, і В’ячеслав Марусич з «Маяка» були лаконічними, адже хід матчу не передбачав розлогих коментарів.

Коментар Сергія Гаврилюка

Коментар В'ячеслава Марусича 

У другому матчі ігрового дня «Атака-Автотранс» перемогла «Будівельник».

Види спорту:

Футбольні турніри: