ЧУ серед аматорів: «Полтава» у дощовому матчі з вилученням перемогла «Каховку» (відео)

Полтавці у більшості мінімально перемогли суперників

29 травня у Полтаві на стадіоні «Локомотив» відбувся матч останнього 22-го туру Чемпіонату України з футболу серед аматорів між СК «Полтава» та СК «Каховка». З турнірної точки зору полтавцям вже нічого не було потрібно, навіть три очки у матчі з «Каховкою» не дозволяли б полтавцям піднятися вище п’ятого місця, як власне і перемога «Каховки» також нічого не давала гостям. Але гра виявилася напруженою та емоційною. Цьому посприяли погода та суддівські рішення.

«Полтава» — «Каховка» — 1:0

СК «Полтава»: Тимофєєв (Тельнов, 46), Бужин (Собко, 74), Томенко, Таранушич, Даниленко (Абазов, 46), Пономаренко (Фоменко, 53), Савенков, Яременко (Зоря, 46), Щербак, Горжуй (Куімов, 46), Місяйло (Кірпіченко, 58).

Головний тренер: Володимир Сисенко.

СК «Каховка»: Муравйов, Ратушний, Стеценко, Гресько, Горбачов, Комягін, Чмірьов, Остапенко, Тимофіїв, Кисельов (Сейі, 45+1), Кінгслі (Гребенюк, 86).

Головний тренер: Дмитро Кузнецов.

Гол: Щербак (33).

На 37-й хвилині був вилучений Дмитро Ратушний (друга жовта)

Стартові хвилини були однозначно за «Каховкою» За перші дванадцять хвилин гості двічі влучили у поперечку. Вже на першій хвилині після подачі Юрія Комягіна зі штрафного Кінгслі приймав м’яч і ледь не забив. Від нього м’яч відлетів у каркас воріт. На дванадцятій хвилині після схожої подачі в поперечку влучив Микола Стеценко. У «Полтави» до цього моменту нічого не було в атаці.

Перший удар «Полтави» стався на чотирнадцятій хвилині. Після поперечної передачі Максима Горжуя пробивав Андрій Місяйло і його удар відбив воротар.

А з п’ятнадцятої хвилини почався сильний ливень який змішав всі карти. Дощ стояв стіною і навіть на трибунах футболістів було видно не надто чітко. Воротарі випускали слизький м’яч з рук, а транслятори мали зайву мороку. Поле стало вогким, футболістам стало важче приймати м’яч.

На 30-й хвилині «Каховка» заробила право на кутовий біля воріт «Полтави». Анатолій Тимофєєв після подачі випустив м’яч з рук, але на щастя, першими на підборі були футболісти «Полтави» й організували контратаку. Андрій Місяйло віддав на Дмитра Щербака, а той влучно пробив — 1:0.

Через сім хвилин гості залишилися у меншості. Дмитро Ратушний отримав другу жовту і пішов відпочивати. Цікаво, що в кінцівці тайму арбітр матчу так само показав другу жовту і Максиму Горжую, але після підказок від асистента скасував своє рішення. Тож полтавці залишилися у більшості. У перерві тренер «Каховки» щось емоційно розповідав судді.

У другій половині «Полтава» вже мала повну перевагу. Володимир Сисенко в перерві виконав одразу чотири заміни. У «Каховки» такої можливості не було, тож грала фактично та сама команда, що й у першому таймі.

Впродовж всього матчу рахунок залишався «слизьким». Враховуючи дощ, можна сказати, що слизьким у прямому сенсі. Серед нагод «Полтави» особливо варто виділити 70-ту хвилину, де Юрій Фоменко та Роман Кірпіченко по черзі мали вбивчі моменти, але після ударів і одного й другого м’яч відбивав голкіпер.

Після фінального свистка футболісти «Каховки» знову хотіли поспілкуватися з арбітрами, але цього разу вже недовго, й не так агресивно.

У підсумку СК «Полтава» фінішує на п’ятій позиції в турнірній таблиці і йде у відпустку. Клуб подав документи на атестацію до Другої ліги, тож є ймовірність, що це був перший і останній аматорський Чемпіонат України з футболу для команди Володимира Сисенка.

Види спорту:

Футбольні турніри: