Чемпіонат Полтави 2021: ДЮСШ у гольовій перестрілці перемогла «Сокіл» (відео)

Команди забили одинадцять м’ячів на двох

У Полтаві на стадіоні «Динамо» триває чемпіонат міста з футболу. У другому матчі ігрового дня зійшлися команди «Сокіл» та ДЮСШ (Щербанівська ОТГ). У цій парі був однозначний фаворит — ДЮСШ — і власне вони й перемогли. Втім «Сокіл» після пропущених голів хоч і не зміг відновити інтригу, команда Ігоря Скляра програла доволі весело, забивши кілька гарних голів.

«Сокіл» — ДЮСШ — 4:7

«Сокіл»: Колоненко, Лоцько (В, Мацюцький, 46), Зезекало, Голубєв, Окань, Капустян, Дога, Мелешко (Дейнега, 60), Ковтун, О. Мацюцький, Чернишов.

Тренер: Ігор Скляр.

ДЮСШ: Тимошенко, Косяк, Полянський (Шостак, 87), Капустян, Комишон (Ібрагім, 54), Кальницький, Клименко (Куковинець, 46), Кузнецов, Киричко (Козинський, 84), Миколаєнко (Світлий, 66), Остапенко (Омельченко, 64).

Тренер: Андрій Брагінець.

Голи: Дога (30, 40), Чернишов (38, 63) — Комишон (15, 17), Остапенко (19, 33, 41, 54), Світлий (84).

Команда Андрія Брагінця швидко почала забивати. До двадцятої хвилини рахунок був вже 0:3. «Соколи» намагалися атакувати, але в обороні нещадно помилялися. Можливо причина в тому, що команда грала з незвичним розташуванням в чотири захисники, а можливо футболісти ДюСШ просто переважали суперників за майстерністю, але старт матчу натякав на безнадійний розгром. Можна сказати, що розгром таки стався, але зовсім не безнадійний.

У першому таймі над стадіоном було ще сонячно і воротарям не завжди було чітко видно поле і удари. Тому, що в першому матчі дня, що у даному поєдинку, команди не цуралися дальніх ударів. Особливо це стосується «Сокола». Футболістам у чорній формі рідко вдавалося вбігати у штрафний майданчик суперників, тому вони обстрілювали ворота ДЮСШ здалеку. Так команда зуміла забити кілька гарних голів, які хоч і не принесли підопічним Ігоря Скляра очок, але потішили публіку. У підсумку — результативний матч і розгром ДЮСШ.

До вашої уваги відео всіх голів цього матчу:

Після гри Ігор Скляр був задоволений поєдинком попри результат.

У першому матчі ігрового дня «Полтавець» розгромив «Фенікс».

12 «Фенікс» 7 0 0 7 6-74 0

Сьогодні сьомий тур закриють «Маяк» — «ФГ «Ваці» (17:00) та «Сокоріль» — «Атака-Автотранс» (19:00).