СК «Полтава» підписав трьох футболістів

Зліва направо: Дмитро Копитов, Ян Вічний, Євген Стрельцов / Фото з офіційного сайту СК «Полтава»

Ян Вічний, Дмитро Копитов та Євген Стрельцов поповнили ряди полтавців

СК «Полтава» підсилився трьома футболістами — воротарем Яном Вічним, півзахисником Дмитром Копитовим та нападником Євгеном Стрельцовим. Про це повідомляє пресслужба клубу.

Ян Вічний

24-річний Ян Вічний — вихованець запорізького футболу. З 2014-го року був футболістом полтавської «Ворскли» і навіть зіграв у чотирьох матчах за першу команду. Але не закріпившись в команді Василя Сачка, Ян Вічний перебрався до аматорського запорізького «Мотора».

Дмитро Копитов

23-річний Дмитро Копитов вихованець полтавської ДЮСШ ім. О. Горпинка. На дорослому рівні грав за кам’янську «Сталь» та краматорський «Авангард». До цього був дубль київського «Динамо». Також Дмитро грав у Чемпіонаті Вірменії у складі «Локомотива» з Єревана.

Євген Стрельцов

Третій новачок — добре знайомий полтавським вболівальникам нападник Євген Стрельцов. Він вихованець харківського футболу. На професійному рівні грав за ПФК «Севастополь-2», кременчуцький «Кремінь» та харківський «Метал». На аматорському рівні Євген виступав за «Олімпію» з Савинців, у складі якої його й пам’ятають полтавські вболівальники.

Види спорту:

Футбольні турніри: