СК «Полтава» представив новачків та провів відкрите тренування

Зліва направо: Ян Вічний, Сергій Постернак, Марк Арабов, Денис Руденко, Євген Стрельцов та Дмитро Копитов / Фото: Владсилав Власенко

«Містяни» поспілкувалися з пресою напередодні старту дебютного сезону у професійному футболі

Двадцятого липня у Ковалівці СК «Полтава» провів відкрите тренування для журналістів під час якого президент клубу Сергій Іващенко представив новачків команди. Він відзначив як тих футболістів, які вже грали за «Полтаву» на аматорському рівні — Вадима Таранушича, Романа Зорю та Олександра Попова — так і новоприбулих гравців. Напередодні сезону 2021/2022 команду Володимира Сисенка поповнили шестеро футболістів: воротар Ян Вічний, півзахисник Дмитро Копитов, нападник Євген Стрельцов та троє молодих вихованців «Ворскли» Марк Арабов, Денис Руденко та Сергій Постернак. Їх полтавські вболівальники можуть пам’ятати за виступами в аматорському чемпіонаті міста у складі «Будівельника».

Напередодні тренування ми мали змогу поспілкуватися з футболістами — як зі «старими», так і з новими. Всі в очікуванні старту сезону.

Новачок команди Сергій Постернак розповів, що йому довелося звикати до інтенсивних тренувань Володимира Сисенка.

— Я до цього грав в ДЮФЛ і встиг звикнути до більш лайтового режиму — розповідає Сергій. — Тому зараз у «Полтаві» звісно доводилося перелаштовуватися. Довелося адаптуватися до інтенсивності тренувань та більших фізичних навантажень. Я тут не так давно, і ще необхідно багато до чого звикнути. Це стосується й ігор — команді швидкості, інтенсивність футболу, це все для мене поки що нове. Мене добре прийняли в команді, тут чудовий колектив. Моя мета — стати повноцінною частиною СК «Полтава», влитися в команду, заграти тут. Ну і звісно ж, отримати досвід у дорослому футболі.

Сергій Постернак

Досвідчений Дмитро Щербак також поділився очікуваннями від Другої ліги.

— Тренування для мене не нові, адже я в команді достатньо давно, — розповідає Дмитро. Керівництво не ставило перед нами конкретних турнірних завдань, але особисто для себе я ставлю мету — щоб «Полтава» гідно виглядала у Другій лізі й перемагала в кожному матчі. З суперників я б виділив запорізький «Металург», «Таврію», «Вікторію», «Вовчанськ».... Там всі суперники належного рівня.

— Дмитре, після того як Ви покинули «Ворсклу» у Вас були проблеми з формою, чи вдалося відновити кондиції?

— Ще не повністю, але це навіть не у порівнянні з періодом у «Ворсклі», а ще до неї. Буду набирати через матчі й думаю повернуся на свій рівень.

Дмитро Щербак

Також нам вдалося ексклюзивно поспілкуватися з вінгером «Полтави» Максимом Горжуєм. Максима вболівальники також пам’ятають за виступами у Чемпіонаті Полтави. Він грав за команди «Левада», «Подол», «Легіон» та ін. При цьому його кар’єра там не завжди складалася вдало. Але зараз хлопець на порозі у професійний футбол.

— Макс, багато років ти грав на різних рівнях як аматор, а зараз до тебе вже звертаються як до футболіста-професіонала. Як відчуття?

— Я дуже задоволений. Можна сказати, що моя мрія збулася. Зараз залишається лише працювати далі й розвиватися. Завжди є куди рости.

— Ти грав за такі команди як «Левада», «Подол», «Легіон»... вони мали різні успіхи, але жодна з них зараз нікуди не заявлена. Ти ще тоді думав про професійний футбол чи твій перехід на новий рівень відбувся спонтанно?

— Мрія була завжди, але сам перехід, так, можна назвати спонтанним. Я грав за команду «Легіон», але там у мене було небагато ігрового часу. Мене випускали на чемпіонат міста, але в матчах обласної першості я майже не грав. Я вирішив змінити команду й сам прийшов на перегляд до Володимира Анатолійовича Сисенка й він прийняв мене в команду. Тут одразу сказали, що на клуб є грандіозні плани й Чемпіонатом Полтавської області все не закінчиться. Це було ще одним мотиваційним чинником.

Максим Горжуй

— Я пам’ятаю, що в «Леваді» та «Подолі» тебе досить жорстко критикували, зараз нікому не хочеш передати привіт?

— Ні, не хочу (сміється). Критика, то така річ яка буде завжди, де б я не грав. Нехай критикують. А я буду робити ту справу, яку я люблю — грати у футбол.

— Ймовірно, твій коментар прочитають хлопці які зараз грають у чемпіонаті міста й мріють про професійну кар’єру. Що б ти їм сказав?

— Сказав би, що не треба розраховувати на чиюсь допомогу. У наш час про все треба думати самому і робити теж.

— Ти говориш, що сам прийшов на перегляд. Якщо я правильно розумію, будь-який хлопець з чемпіонату міста може зробити так само й на нього щонайменше подивляться.

— Так, тренери сказали, що полтавських хлопців будуть дивитися, а сильних — брати в команду.

Відкрите тренування

Свій перший матч у Другій лізі СК «Полтава» зіграє в неділю 25 липня на стадіоні «Локомотив». Початок о 18:00. Квитки можна придбати тут.

Види спорту:

Футбольні турніри: