«КуПС» — «Ворскла»: експерти впевнені, що полтавці не програють

Команда Юрія Максимова розпочинає сезон у Фінляндії

Сьогодні у фінському місті Куопіо на стадіоні «Kuopion Keskuskentän tekonurmi» полтавська «Ворскла» в рамках другого кваліфікаційного раунду Ліги Конференцій зіграє з місцевою командою «КуПС». Гра розпочнеться о 19:00. Пряму трансляцію покаже канал «Футбол 2».

Полтавська «Ворскла» ще не грала офіційних матчів, а от фіни вже встигли увійти в тонус, зігравши два єврокубкові матчі й пройшовши вірменську команду «Ноа». У Фінляндії команда Сімо Валакарі розгромила «Ноа», у складі якої виступає колишній ворсклянин Денис Дедечко.

Валакарі як і Юрій Максимов полюбляє грати у три захисники. Зараз цікаво, як поведе себе тренерський штаб ворсклян — чи зіграє зі звичною схемою 3-5-2 зі ставкою на контратаки й фактично дзеркалитиме фінів, чи перейде на схему з двома центральними захисниками й спробує зіграти першим номером. Особливо це цікаво в контексті того, що у матчі не зіграє дискваліфікований естонський захисник Йоонас Тамм, якого на зборах награвали у трійці.

Букмекери у першому матчі віддають невелику перевагу господарям

П1 — 2,60      Х — 3,05     П2 — 2,80

Крім прогнозів на результат матчу ми попросили наших експертів спробувати передбачити як виглядатиме захист ворсклян. І ось що вони говорять:

Сергій Лукаш: «Вдалим результатом для полтавців буде нічия, особливо якщо враховувати, що це їх перший матч в сезоні. Не зважаючи на скепсис стосовно фінського клубу, я впевнений, що полтавці матимуть чималий клопіт і легко їм не буде. Мій прогноз — 1:1. Гол заб’є Руслан Степанюк. Я не думаю, що „Ворскла“ відходитиме від робочої схеми. Тому вангую трійку захисників Чеснаков, Яворський, Бондаренко».

Сергій Ходирєв: «Я вважаю, що «Ворскла» сьогодні відіб’ється. Для полтавців це перший матч і ніхто не може сказати, що прямо зараз являє собою команда Юрія Максимова. Враховуючи, що в команді чимало новачків, думаю, не варто чекати від ворсклян впевнених дій. Команді ще належить зігратися. Але представники чемпіонату Фінляндії не має стати для «Ворскли» тим суперником, який поставить перед командою нездоланні проблеми. Думаю, сьогодні буде нічия 1:1. Гол заб’є Руслан Степанюк. У захисті ставлю на трійку Чеснаков, Яворський, Бондаренко.

Юрій Мармач: «Ворскла» переможе з мінімальним рахунком. Мій прогноз — 0:1. Гол заб’є Руслан Степанюк. Я вважаю, що сьогодні Юрій Максимов обере схему з чотирма захисниками, адже без високого Тамма утворити трійку ЦЗ буде важко.

Сергій Чуйченко: «Ворскла» має перемагати на класі. Звісно, ви зараз згадаєте словацьку «Жиліну» і хорватську «Локомотіву» і скажете, що й тоді полтавці мали вигравати. Але у команди Максимова зовсім інший футбол, аніж у команди Сачка. Думаю, що ворскляни здобудуть необхідний результат і на класі переможуть з рахунком 1:2. Фіни вдома намагатимуться домінувати, тому я думаю, що від «Ворскли» слід чекати контратакувальної схеми з трьома захисниками. Моя трійка — Чеснаков, Яворський, Бондаренко.

Види спорту:

Футбольні турніри: