Віктор Уляницький: «Ми просто мали реалізувати те що створили»

Віктор Уляницький / Фото: Владислав Власенко

Помічник Юрія Максимова прокоментував нічию «Ворскли» з «Дніпром-1»

Сьогодні у Полтаві «Ворскла», в рамках першого туру УПЛ, зіграла внічию з «Дніпром-1». При цьому полтавська команда двічі вела в рахунку, а пропускала обидва м’ячі, граючи у більшості. Головний тренер команди Юрій Максимов не прийшов на пресконференцію і замість нього на запитання журналістів відповідав його асистент Віктор Уляницький.

Про гру

«Для глядачів це був матч з прекрасною драматикою. Хочу подякувати вболівальникам — ми давно не грали в такій чудовій атмосфері. Але на тренерській лаві було тяжкувато, бо ж матч, доволі „інфарктний“. Треба було реалізовувати ті моменти, які ми створювали. Суперники витиснули максимум зі свого створеного мінімуму. Ми ж створили багато, але не змогли втілити моменти в голи. Хоча й команді не дорікнеш — навіть на останніх хвилинах хлопці масово йшли вперед, лишень не забили. Підсумковий рахунок 2:2 — цілком закономірний».

Про те чому «Ворскла» регулярно «втрачає своє»

— Це вже далеко не перший матч, коли «Ворскла» добре розпочинає матч, начебто переграє суперника, але у підсумку втрачає своє. У попередньому сезоні і Юрій Вільйович і журналісти констатували: «Ворскла» часто втрачає «свої» очки. Скоро матч проти «КуПСу», там втрати очок бути не може — там може бути виліт. А неприємна тенденція випускати результат досі зберігається. Що з цим робити і як ви збираєтеся розв’язувати цю проблему за три дні?

— Я розумію про що ви говорите. Ми працюємо над цим. Футбол складається з помилок і іноді одна команда карає іншу за них. Сьогодні, якби ми реалізували один з моментів у першому таймі — закрили б цей матч. І все було б зовсім інакше. Це проблема багатьох клубів, коли команда не може реалізувати моменти, суперник забиває, повертається у гру й все летить шкереберть. Це з області психології.

— Як з цим боротися? Адже ми це бачимо другий сезон поспіль.

— Працювати над помилками.

Про Адерінсолу Есеолу

— В якому стані зараз Адерінсола Есеола? Цей трансфер подавався як потужне підсилення для «Ворскли», але поки що він підсилює юнацький склад. Що з ним не так і коли його чекати?

— Ми хотіли б щоб він якомога раніше набрав форму. Але у нього є певні труднощі над якими він працює. Ми за ним спостерігаємо, чекаємо і сподіваємося що все буде добре. Одразу влитися в основну обойму для новачка не так вже й просто. У всіх футболістів різний ступінь підготовки.

Види спорту:

Футбольні турніри: