Ліга Конференцій: експерти впевнені, що «Ворскла» пройде «КуПС»

Наші футбольні прогнозисти поділилися своїми думками стосовно сьогоднішнього матчу

Сьогодні у Полтаві на стадіоні «Ворскла» ім. О. Бутовського відбудеться матч-відповідь другого кваліфікаційного раунду Ліги Конференцій між полтавською «Ворсклою» та фінським «КуПСом». Матч розпочнеться о 19:00. Пряму трансляцію покаже канал «Футбол 1».

Футболісти «Ворскли» мають відчутну перевагу на фінами у майстерності, проте у першому матчі цього не вистачило для того щоб перемогти. Бо ж коли команда не дограє до фінального свистка і при перевазі в рахунку втрачає концентрацію, це може нівелювати будь-яку перевагу в класі. Полтавці залишаються фаворитами зустрічі. Втім, є дві тенденції, які непокоять. Перша — «Ворскла» регулярно втрачає результат маючи ігрову перевагу. Подібних матчів було багато у попередньому сезоні, і два стартові поєдинки поточного сезону також виявилися саме такими. Власне таким був і перший матч у Фінляндії. Друга — єврокубковий бекграунд Юрія Максимова. Команди Юрія Вільйовича зазвичай вилітають на ранніх стадіях. Так було і з донецьким «Металургом» (вболівальники зі стажем досі згадують виліт від «Кукесі»), і з азербайджанською «Кешлею»). Сьогодні ці тенденції мають зламатися. Якщо ж ні — сезон буде зіпсовано вже на старті.

Букмекери впевнені у перемозі ворсклян

П1 — 1,93     Х — 3,40   П2 — 3,85

Наші експерти також вважають, що «Ворскла» сьогодні впорається з фінами

Сергій Лукаш: « "Ворскла" впевнено переможе. Полтавці, не зважаючи на свої проблеми, зобов’язані вдома «ховати» таку команду як «КуПС», при всій повазі до фінів. Мій прогноз — 2:0. Голи заб’ють Руслан Степанюк та хтось із захисників. Хай це буде Валерій Бондаренко».

Сергій Ходирєв: «„Ворскла“ переможе. Полтавці ледь не виграли у Фінляндії, а потім ледь не виграли у сильного „Дніпра-1“. Тут вже „ледь“ бути не може — або проходиш далі, або вилітаєш. Команда Юрія Максимова це розуміє й сьогодні не відпустить суперників. Мій прогноз — 2:1».

Юрій Мармач: «Полтавці переможуть з рахунком 2:1. „Ворскла“ мала вигравати й в першому матчі, але команді Максимова трохи не пощастило. Сьогодні, я думаю, все буде в порядку».

Сергій Чуйченко: «Полтавська команда сьогодні переможе, хоч на нас і чекає важкий матч. Команда Максимова сильніша за суперників і вдома, за підтримки трибун, має перемагати. Мій прогноз — 2:1».

Види спорту:

Футбольні турніри: