Сергій Ревут: «Я не готовий сказати чому ми постійно пропускаємо на останніх хвилинах»

Сергій Ревут / Фото: Владислав Власенко

Помічник Юрія Максимова відповів на запитання журналістів після поразки від «КуПСа»

Сьогодні у Полтаві «Ворскла» програла фінському «КуПСу» і безславно вилетіла з Ліги Конференцій. Головний тренер команди Юрій Максимов не прийшов на післяматчеву пресконференцію і замість нього на запитання журналістів відповідав його помічник Сергій Ревут.

Про те чому не прийшов Максимов

«Я ще не говорив з ним після матчу. Юрій Вільйович емоційна людина, йому потрібен певний час щоб прийти до тями»

Про гру «Ворскли» і «КуПСа»

«Ми стартували невпевнено, видно що хлопці перенервували. Потім вирівняли гру, почали переважати суперників. Але у нас проблема — ми пропускаємо голи на останніх хвилинах. Взагалі, за три матчі пропустити сім м’ячів, це для нас незвично. „КуПС“ — гідний суперник і ми не чекали легкої прогулянки. Плюс, команда віддала багато сил у матчі з „Дніпром-1“. Можливо це теж вплинуло».

Про тенденцію пропускати голи на останніх хвилинах

«Якщо проаналізувати голи які ми пропускаємо, то вони не є наслідком того що нас переграють. Це все індивідуальні помилки й брак концентрації. Напевно, річ у психології. Якщо чесно, на цю мить, я не можу відповісти чому так відбувається. Будемо аналізувати».

Про Олександра Скляра в атаці

«Саша Скляр робить великий обсяг роботи. Ми намагалися високо пресингувати, а у нього це добре виходить. Але знову ж таки, якщо ми програли, значить перевід опорника в атаку себе не виправдав».

Види спорту:

Футбольні турніри: