Друга ліга: «Полтава» на виїзді виграла у дніпровської «Перемоги»

Полтавці здобувають другу перемогу поспіль у професійному футболі

Сьогодні у Дніпрі на стадіоні «Олімпійські резерви» відбувся матч другого туру Другої ліги між СК «Полтава» та місцевою «Перемогою». Господарі підійшли до сезону з завдання вийти до Першої ліги й відповідним набором гравців. Тут можна побачити Рінара Валєєва та Ігоря Сікорського, кі мають досвід виступів в УПЛ, а також багатьох гравців відомих за виступами у Першій лізі.

«Полтава» — як дебютант змагань — не декларувала таких сміливих цілей. Полтавці збираються ознайомитися з Другою лігою і перевірити свій рівень. Що ж, результатом цього ознайомлення, станом на другий тур, полтавці можуть бути задоволені.

«Перемога» — СК «Полтава» — 0:1

«Перемога»: Суаіб, Велєв, Резесідзе, Литвак, Слінкін, Краєв, Павлюк, Валєєв (Ляшенко, 53), Радченко, Кіча, Сікорський (Фахакадзе, 53).

Головний тренер: Сергій Воробей.

СК «Полтава»: Вічний, Бужин, Томенко, Таранушич, Савенков, Копитов, Даниленко (Пономаренко, 86), Яременко, Щербак, Горжуй (Куімов, 90+1), Руденко.

Головний тренер: Володимир Сисенко.

Голи: Копитов (17).

Єдиний гол на сімнадцятій хвилині забив новачок команди Дмитро Копитов, який вперше вийшов у стартовій одинадцятці. Господарі помилилися на своїй половині поля, Владислав Даниленко перехопив м’яч пройшов кілька метрів і відпасував ліворуч на Максима Горжуя. Той у свою чергу ідеально віддав під удар Копитову і Дмитро влучним пострілом вивів команду вперед.

Якщо говорити про володіння м’ячем і територіальну перевагу, то нею все ж володіли господарі. Варто відзначити ще одного дебютанта — воротаря Яна Вічного — який кілька разів виручав команду в небезпечних епізодах.

Але полтавці не дозволили «Перемозі» вичавити зі свого володіння голи та контролювали рахунок. На 88-й хвилині «Полтава» мала реальну нагоду «поховати» опонентів. Та Антон Яременко, вийшовши віч-на-віч з голкіпером, відпустив від себе м’яч і дозволив воротареві забрати його.

У підсумку гол Дмитра Копитова зали шився єдиним у матчі й ми можемо констатувати — СК «Полтава» здобуває другу перемогу поспіль.

У наступному турі полтавці прийматимуть «Скорук» з Томаківки, але перед цим — четвертого серпня — на команду Володимира Сисенка чекає важкий кубковий виїзд до «Лівого Берега».

Види спорту:

Футбольні турніри: