Більшість експертів вважають, що «Ворскла» не зможе перемогти «Рух»

Наші футбольні прогнозисти поділилися своїми думками стосовно сьогоднішнього матчу

Сьогодні у Полтаві на стадіоні «Ворскла» ім. О. Бутовського полтавська «Ворскла» зіграє з львівським «Рухом». Матч розпочнеться о 19:30. Пряму трансляцію покаже канал «Футбол 1».

Становище у якому команда підходить до цього матчу не побажаєш і ворогу. Команда три матчі поспіль не виграє, маючи ігрову перемогу. При цьому в останньому поєдинку ворскляни ганебно вилетіли з Єврокубків від фінського «КуПСа» чим остаточно зіпсувала сезон вже на його старті. Головний тренер Юрій Максимов замість того щоб прийняти удар на себе, не приходить на пресконференції, а ще з команди за незрозумілих обставин поїхав багаторічний помічник Юрія Вільйовича — Віктор Ульяницький. Можете собі уявити в якому стані зараз перебуває команда і що там з мікрокліматом.

Букмекери в цьому матчі віддають перевагу «Ворсклі»

П1 — 2,04     Х — 3,40      П2 — 3,70

А от більшість наших експертів впевнені, що «Ворскла» в такому стані не виграє у львів’ян.

Сергій Лукаш: «Сподіваємося, що ми бодай не програємо. У „Ворскли“ грають непогані футболісти, але грають, наче „на спущених шинах“. Не видно якогось азарту чи великого бажання. З таким підходом важко здобувати результат. Матч з „Рухом“? Сподіваюся, що ми принаймні не попустимо. Мій прогноз — 0:0».

Сергій Ходирєв: «Сьогодні буде нічия. Після такої кількості пропущених м`ячів, „Ворскла“ відбиватиметься намертво. Настрій у команди зараз ніякий, але це не привід вдома програвати „Руху“. Мій прогноз — 0:0».

Юрій Мармач: «Сьогодні команда перерве свою невдалу серію. Якраз настав час. Мій прогноз — 1:0. Гол заб’є Руслан Степанюк».

Сергій Чуйченко: «Сьогодні буде нічия. „Руху“ потрібні очки, а полтавця — хоч формально і сильніші за львів’ян — команда перебуває в психологічній ямі й навряд зможе виграти. Мій прогноз — 1:1. Гол заб’є Руслан Степанюк. Це єдиний нападник, який стабільно грає в основі й на снайперській позиції».

Види спорту:

Футбольні турніри: