Юрій Максимов: «Конфлікт з помічником? Без коментарів!»

Головний тренер «Ворскли» відповів на запитання журналістів після перемоги над «Рухом»

Сьогодні у Полтаві «Ворскла», в рамках другого туру УПЛ, перемогла львівський «Рух». Після матчу головний тренер «Ворскли» Юрій Максимов відповів на запитання журналістів.

Про гру проти «Руха»

— Тренерський штаб «Руха» перед матчем обіцяв «Ворсклі» сюрпризи. Вони мали чимось вас здивувати. Здивували?

— Ну ми виграли, отже все нормально. Їхня команда виходила перемагати, всі хотіли показати себе. Вони перший матч програли і зараз їм теж треба було набирати очки. Нам було трохи важче, адже ми опинилися у психологічній ямі після попередніх матчів. Вибиратися з неї важко.

Про перехід на чотири захисники

— Ви змінили тактичну побудову і вийшли у чотири захисники. Це від безвиході бо не було результату чи готувалися конкретно під «Рух»?

— Річ навіть не в результаті. Розумієте, дуже важко коли ти будуєш гру, ми забиваємо по два голи, виграємо і тут же пропускаємо теж двічі... Так більше не можна було. Треба було щось змінювати. З «КуПСом» оборонялися взагалі вшістьох щоб зберегти рахунок і нічого не вийшло. Дуже важко вам це розповісти. Але люди які грали у футбол зрозуміють. Коли ти пропускаєш на 97-й хвилині. А потім на 94-й з такого потім важко вибратися.

Про конфлікт з Віктором Ульяницьким

— Ви ж розумієте, що без запитань про «КуПС» не обійдеться. Розставте всі крапки над «і», щоб не було зайвих чуток. Що трапилося між вами та Віктором Ульяницькм і де він зараз?

— Без коментарів!

Види спорту:

Футбольні турніри: