«Олімпія» з Савинців громить «Любомир» і проходить у наступний етап Кубку України з футболу

Олімпійці здобули перш в історії перемогу у професійному національному кубку

Сьогодні у Полтаві на стадіоні «Локомотив» відбувся матч першого попереднього етапу Кубка України з футболу між «Олімпією» з Савинців та «Любомиром» зі Ставища (Київська область). Попри те, що «Любомир» вже виступає у другій лізі та вважається професійним колективом, а «Олімпія» аматорським, клас футболістів команд говорить про інше.

«Олімпія» — «Любомир» — 6:0

«Олімпія»: Казаков, Бірюк, Гарбар, Богомаз, Радченко (Малик, 80), Фабунмі (Бурляй, 69), Рудченко, Насібулін, Ньємб (Довгий, 61), Тищенко (Анвулі, 61), Кірпіченко (Ситник, 69).

Головний тренер: Олександр Кулик.

«Любомир»: Ординський, Надірадзе, Ібадов (Горбаток, 46), Марчук, Воронін (Мельничук, 58), Юрченко, Паламарчук, Кияниця, Добровольський (Трубніков, 33), Терещенко, Марченко (Козій, 46).

Головний тренер: Олександр Гончаров.

Голи: Фабунмі (6), Тищенко (28, 35), Кірпіченко (48, 53), Бурляй (72).

Олімпійці забили тричі вже у першому таймі. Після швидкого голу від Олавале Фабунмі, дублем відзначився новачок команди Максим Тищенко. У другому таймі знущання над «Любомиром» продовжилося. Роман Кірпіченко, який тільки-но повернувся в «Олімпію» з СК «Полтава», також відзначився дублем. А наостанок у воротах гостей розписався Вадим Бурляй.

Таким чином «Олімпія» громить своїх суперників і проходить до другого попереднього раунду Кубку України з футболу.

Види спорту:

Футбольні турніри: