«Полтава» в овертаймі поступилася «Лівому Берегу» і покидає Кубок України

Полтавці пропустили гол після кутового який став вирішальним

Сьогодні у Києві СК «Полтава» в рамках першого попереднього раунду Кубку України з футболу зіграв проти місцевого «Лівого Берега». Команди не змогли визначити переможця в основний час, а у першому овертаймі господарі витиснули максимум зі стандарту й перемогли.

«Лівий Берег» — СК «Полтава» — 1:0

«Лівий Берег»: Ситников, Курко, Іщенко, Співаков, Воронін, Соколов, Рожко (Запорожан, 46), Морозенко (Старгородський, 46), Булига (Берко, 85), Коваль (Пінчук, 63), Петренко (Акименко, 63).

Головний тренер: Анатолій Бузнік.

«Полтава»: Вічний, Бужин, Томенко, Таранушич, Савенков, Копитов (Абазов, 91), Даниленко (Пономаренко, 10:), Яременко (Куімов, 91), Щербак, Горжуй (Підлепич, 106), Стрельцов (Руденко, 46).

Головний тренер: Володимир Сисенко.

Гол: Іщенко (102).

Героєм цього матчу у складі полтавців можна назвати голкіпера Яна Вічного. У першому таймі він здійснив щонайменше три блискавичні сейви й загалом, в тому що матч дійшов до додаткового часу левова частка його заслуги. Але на 102-й хвилині після подачі Андрія Запорожана досвідчений Микола Іщенко переправив м’яч у ворота й тут Ян виручити не зміг — 1:0.

Вже у компенсовану хвилину другого екстратайму голкіпер «Полтави» міг навіть забити. Він пішов на кутовий до штрафного майданчика суперників і навіть пробивав по воротах. Але, по-перше, його удар був невлучним, а по-друге — арбітр зафіксував фол в атаці від полтавців.

У підсумку «Полтава» вилітає з Кубка України з футболу після першого попереднього раунду.

Види спорту:

Футбольні турніри: