Експерти впевнені, що «Ворскла» не програє «Львову»

Наші шановні прогнозисти поділилися своїми думками стосовно сьогоднішнього матчу

Сьогодні у Полтаві на стадіоні «Ворскла» ім. О. Бутовського полтавська «Ворскла», в рамках третього туру УПЛ, прийме ФК «Львів». Матч розпочнеться о 19:30. Пряму трансляцію покаже канал «Футбол 1».

«Ворскла» після двох турів має в активі чотири очки з шести можливих, та навряд чи хтось може сказати, що полтавці вдало розпочали сезону. І річ не лише в ганебному вильоті з Ліги Конференцій. Це наслідок ігрових проблем — а конкретно того що команда систематично не дограє матчі. Окрім двох поєдинків проти фінського «КуПСа», полтавці також втратили перевагу у матчі чемпіонату з «Дніпром-1», хоча догравали у більшості. І лише у поєдинку другого туру з «Рухом» — команди відверто слабшої за ворсклян — ця тенденція зламалася. Про поганий стан речей у «Русі» свідчить те, що після цього матчу клуб звільнив тренера Ігоря Федика. І ось зараз «Львів» — команда потенційно сильніше ніж «Рух», але номінально слабша за «Дніпро-1». Чого ж чекати?

Букмекери вважають, що чекати варто перемоги полтавців:

П1 — 1,81           Х — 3,75         П2 — 4,30

А ось що кажуть наші шановні експерти:

Сергій Лукаш: «Ворскла» не зможе виграти. «Львів» втратив очки з «Маріуполем» і програв «Шахтареві», але ця команда добре організована і з класним підбором виконавців. Там є кому створювати моменти і є кому реалізовувати. На команду Максимова чекає гідний спротив. Мій прогноз — 1:1. Гол у складі «Ворскли» заб’є Руслан Степанюк«.

Юрій Мармач: «Полтавці виграють. „Ворскла“ у минулому турі нарешті позбавилася свого „синдрому останніх секунд“ і почала перемагати. І річ не лише в тому, що „Рух“ виявився слабшим. Сьогодні полтавці теж виграють. Мій прогноз — 2:0».

Сергій Чуйченко: «Ворскляни переможуть на класі. „Львів“ зарекомендував себе бойовитою командою, яка вміє добре „бодатися“, але клас футболістів „Ворскли“ все ж набагато вищий, і з цим нічого не вдієш. Мій прогноз — 2:1 на користь полтавців».

Зробити свій прогноз на матч ви можете у нашому телеграм-каналі.

Види спорту:

Футбольні турніри: