Юрій Максимов: «Скляр — справжній мотор команди»

Юрій Максимов / Фото: Владислав Власенко

Післяматчевий коментар головного тренера «Ворскли» після перемоги над «Львовом»

Сьогодні полтавська «Ворскла», в рамках третього туру УПЛ, розгромила ФК «Львів». Після матчу на запитання журналістів відповів головний тренер ворсклян Юрій Максимов.

Про переведення Олександра Скляра в атаку

— Коли Ви прийшли до «Ворскли», то змінили позицію Ібрахіма Кане, відправивши його в атаку, де він власне й залишився. Зараз така ж ситуація з Олександром Скляром. Але одна річ — змінити позицію для молодого гравця, а інша — відправити в атаку досвідченого, сформованого опорника. Він тепер завжди там гратиме?

— По-перше, маю сказати, що Саня дуже класний футболіст. Якби він в деяких моментах трохи більше думав, то напевне грав би вже не у «Ворсклі». Це справжній мотор команди, який не зупиняється ні на хвилину. Добре що у нас є такий гравець.

— Тобто в атаку його відправили, бо там не вистачало мотора?

— Ну він дуже добре пресингує, здатен високо накривати суперників. Заводить команду, інші йдуть в пресинг за ним. Ну і завдяки настирливості йде вперед, знаходить моменти. Ось цього сезону забив уже двічі. Думаю, на цій позиції він розкриється ще більше.

Про новачка Есеолу

— Адерінсоли Есеоли вже не було навіть у заявці. В кому він стані?

— Я абсолютно незадоволений цим футболістом. Ми на нього розраховували, але на тренуваннях він... навіть говорити не хочу.

Про тенденцію «не догравати» матчі до кінця

— Сьогодні, не зважаючи на позитивний результат, впадало в очі, що «Ворскла» знову на останніх хвилинах кинула грати у футбол. Зі «Львовом» це не призвело до поганих наслідків. Але у попередніх зустрічах «Ворскла» через це втратила очки з «Дніпром-1» і вилетіла з Ліги Конференцій. Такі матчі були і в попередньому сезоні. Звідки ця тенденція і що з нею робити?

— Знаєте, хочеться сказати відверто, але не хочеться нікого образити. Для того щоб подібного не було, необхідна лавка, на якій було б бодай три-чотири людини, які б дійсно конкурували з основними футболістами. У нас її просто немає. От є одинадцять гравців, які грали. Хтось один випаде — кажу вам чесно і відверто — НІКИМ замінити.

Види спорту:

Футбольні турніри: