Відео всіх медальних фіналів представників Полтавщини на Олімпіаді-2020

Фінальна сутичка Жана Беленюка / Фото: Reuters

Зібрали в один матеріал «золото» Жана Беленюка, «срібло» Олександра Хижняка та дві медалі Людмили Лузан

Позаду багатостраждальні Олімпійські Ігри 2020 у Токіо. Які через пандемію відбулися у 2021-му році. Представники Полтавщини на цих Іграх завоювали чотири медалі різного ґатунку. Ми вирішили зібрати для вас всі медальні виступи наших спортсменів в одному матеріалі.

Веслування — Людмила Лузан

Каное-одиночка 200 м — «бронза»

Людмила Лузан принесла Україні одразу дві нагороди — одну на індивідуальній дистанції і одну — у двійці з Анастасією Четверіковою. Першою була «бронза» у каное-одиночці на спринтерській дистанції 200 м.

Каное-двійка 500 м — «срібло»

А в парі з Анастасією Четверіковою Людмила здобула «срібло» у каное-двійці на 500 м. Дівчата фінішували після китаянок.

Бокс — Олександр Хижняк

Найдраматичніший український медальний фінал стався у боксі. Полтавець Олександр Хижняк, який змагається у ваговій категорії 69-75 кг у фіналі зустрівся з бразильцем Ебертом Соузою. Два раунди полтавець домінував і перемагав за оцінками суддів. Проте у третьому раунді «полтавський танк» пропустив лівий боковий і опинився у нокдауні. Наш боксер швидко підвівся, але суддя навіть не починав відлік, а одразу зупинив бій.

Греко-римська боротьба — Жан Беленюк

Єдине українське «золото» здобув борець греко-римського стилю Жан Беленюк, який теж поїхав на Олімпіаду як представник Полтавщини. У фіналі він боровся проти угорського борця Віктора Лорінца і переміг.

Види спорту:

Футбольні турніри: