Тренер «Енергії»: «Ми розуміли, що в Полтаві нас чекає важкий матч»

Едуард Хавров / Фото: Владислав Власенко

Пресконференція Едуарда Хаврова

28 серпня у Полтаві СК «Полтава» вдома програв «Енергії» з Нової Каховки. Після гри на запитання журналістів відповів головний тренер каховської команди Едуард Хавров.

Про матч з «Полтавою»

«Ми розуміли, що в Полтаві буде важкий матч. Наші сьогоднішні суперники показують гарний, якісний футбол, особливо в домашніх іграх. Останній матч „Полтави“ проти „кристала“ ми навіть не розглядали, бо якщо чесно ця гра для мене якась незрозуміла. Ми орієнтувалися на попередні поєдинки. Тому ми розуміли що нас чекає. Господарі показують силовий футбол з великою кількістю єдиноборств. Я звертав на це увагу хлопців і перед матчем, і у перерві. Адже першим таймом ми були зовсім незадоволені — і якістю гри і кількістю технічних помилок. У другому таймі ми налаштовувалися на важку гру і важке суддівство. До всіх ситуацій на полі, крім вилучення, ми виявилися готовими. Другим таймом я повністю задоволений, і подякував хлопцям за нього. Тепер будемо готуватися до наступного суперника».

Про корективи після першого тайму

«Жодних тактичних змін не було. Просто одних хлопців ми заспокоїли, щоб вони не хвилювалися і не допускали помилок. Інших же довелося, м’яко кажучи, мотивувати, щоб вони діяли агресивніше. Ми розуміли, що в будь-якому разі у нас будуть моменти і їх треба було реалізовувати. В мене є претензії до групи атаки, яка багато не реалізувала, але радує результат і те як він був здобутий. Ми ж майже увесь другий тайм грали в меншості. Для хлопців це ще й має додати психологічної впевненості».

Про свою команду

«Перед нами не стоїть завдання виходити до Першої ліги. Командою керують реалісти. Зараз ми перебуваємо внизу турнірної таблиці, але за грою ми цілком можемо входити до першої вісімки, і власне таке завдання перед нами й стоїть. Ми маємо побудувати команду на майбутнє з молодих хлопців. Підвищуватися у класі „Енергія“ поки не готова. До того ж цього сезону на підвищення у класі багато претендентів і всі вони будуть виконувати це завдання будь-яким способом. На жаль, багато що вирішується не лише на футбольному полі, а й за його межами».

Види спорту:

Футбольні турніри: