Ігор Тимченко: «Спочатку Друга ліга стала для „Полтави“ великим святом, а зараз — великим випробуванням»

Ігор Тимченко / Фото: Владислав Власенко

Пресконференція помічника головного тренера СК «Полтава» після поразки від «Енергії»

28 серпня СК «Полтава», в рамках шостого туру Другої ліги ЧУ з футболу, програв «Енергії» з Нової Каховки. Оскільки головний тренер команди Володимир Сисенко відбуває дискваліфікацію, його обов’язки на бровці виконував асистент Ігор Тимченко. Він же прийшов на післяматчеву пресконференцію.

«У першому таймі гра була під нашим контролем, але в кінці тайму так вийшло що ми пропустили гол, який став для нас холодним душем. На другий тайм команда вийшла за бажанням перемогти й тут же пропустила після стандарту. Стандартні положення стають для нас кармою. Потім зрівняли й знову пропустили після пенальті. Що я можу сказати — спочатку Друга ліга стала для нас великим святом, а зараз стає великим випробуванням і перевіряє нас на міцність. Сподіваюся, ми станемо сильнішими.

— І в аматорських змаганнях, і на старті сезону у Другій лізі команда вирізнялася характером, навіть якщо поступалася. Зараз же «Полтава» спочатку зазнає розгрому в Херсоні, а потім вдома, перемагаючи по ходу зустрічі та граючи у більшості програє «Енергії». Ви говорите про майстерність, але не можна сказати що полтавці сьогодні поступалися суперникам у майстерності. То що сталося?

— Я також не можу сказати, що суперник нас переважав. Але у ключових моментах ми самі не могли правильно розпорядитися м’ячем — вчасно зробити останнє відкривання і останню передачу. І я не можу звинувачувати хлопців, вони на полі витискають з себе все, що в них є. Поразка у Херсоні? Так, вона стала для нас катастрофою. Але ми розібрали його і як мені здавалося, зробили роботу над помилками. Але як виявилося — ні, адже знову пропустили зі стандартів. Характер і самовіддача нікуди не ділися, просто рівень Другої ліги значно вищий за аматорський, і тут характеру і віддачі замало. Особливо у нашій групі, де зібрані рівні команди й кожен може переграти кожного. Напевно зараз, ми всі разом щось робимо не так. Ми з цим розберемося.

— Сьогодні у складі «Полтави» дебютував Ян Костенко. Хотілося б почути коротке резюме його сьогоднішньої гри та про перспективи у клубі.

— Ян тренується з нами достатньо давно. Це молодий футболіст на перспективу, але він готовий підсилити нас вже зараз. Я не хочу зараз говорити якихось занадто гучних слів, але це дуже хороший футболіст зі світлою головою. І сьогодні він зіграв дуже добре, особливо як для першого матчу. У першому таймі коли він був на полі від нас було більше гостроти, комбінацій та моментів. На жаль у нього було невеличке пошкодження і в перерві він відчув біль і його довелося замінити. Це футболіст в якого ми дуже віримо і я сподіваюся, у нього все вийде і він виросте у великого майстра.

Види спорту:

Футбольні турніри: