«Ворскла» — «Десна»: експерти прогнозують перемогу полтавців

Наші шановні прогнозисти поділилися думками стосовно сьогоднішнього матчу

Сьогодні у Полтаві на стадіоні «Ворскла» ім. О. Бутовського відбудеться матч сьомого туру УПЛ між полтавською «Ворсклою» та чернігівською «Десною». Матч розпочнеться о 19:30. Пряму трансляцію покаже канал «Футбол 1».

Полтавська команда підійде до цього матчу з кадровими втратами. Як розповідав Юрій Максимов, у розташуванні збірної Естонії захворів Йоонас Тамм. Також під питанням участь у матчі Ібрахіма Кане. При цьому в атаці ворскляни підсилилися півзахисником Венсаном Тіллем та бразильським нападником Лукасом Рангелем і цілком ймовірно, що хтось з них з’явиться на полі.

Букмекери у цьому матчі на боці «Ворскли»

П1 — 2,28    Х — 3,50    П2 — 3,05

Наші експерти також вважають, що ворскляни мають перемагати.

Сергій Лукаш: « "Ворскла" впевнено переможе. Чернігівці вдало стартували в чемпіонаті, але кадрові проблеми дають про себе знати. Тому у Полтаві їм буде дуже важко. «Ворскла» ж на своєму полі повинна перемагати. Мій прогноз — 2:0. Заб’ють нападники Рангель та Степанюк».

Сергій Ходирєв: «Останні матчі „Десни“ мене чесно кажучи, не вразили. А „Ворскла“ після міжнародної паузи має відпочити й бути у потужних фізичних та психологічних кондиціях. Мій прогноз — 1:0. Гол з пенальті заб’є Олів’є Тілль».

Юрій Мармач: « "Ворскла" виграє з мінімальним рахунком 1:0. Гол заб’є бразильський новачок Лукас Рангель».

Сергій Чуйченко: «Поки що все говорить на користь „Ворскли“. У чернігівської команди зараз спад, а „Ворскла“ добре підсилилася в атаці. Думаю, на своєму полі команда Максимова має сьогодні витискати перемогу. Мій прогноз — 2:1 на користь „Ворскли“ ».

Зробити свій прогноз на матч ви можете у нашому телеграм-каналі.

Види спорту:

Футбольні турніри: