Тренажер для преса та його особливості

Спортивний ролик із ручками вважається одним з найпопулярніших видів спортивного обладнання у багатьох країнах світу. Безумовно, такий ролик для преса https://zakupka.com/k/roliki-dlya-pressa/ неймовірно ефективний та багато в чому перевершує навіть вправи зі скручуванням чи іншими рухами. Але при роботі важливу роль відіграє саме техніка виконання та модель приладу.

Спеціальний гімнастичний ролик та його характеристики

Так званий ролик для преса активно застосовується для тренування живота. Велика перевага полягає в універсальності, адже девайс підходить всім без виключень. Знаряддя являється не просто традиційним тренажером для того, аби накачати прес, адже це більш ультимативний снаряд, який дозволить фіксувати увесь корпус, а також тримати тіло спортсмена в тонусі та покращити осанку.

Варто виділити декілька видів моделей, а тому обирати можна відповідно до своїх вподобанням та фізичних можливостей:

  • З пружиною для повернення. Такий снаряд добре підходить початківцям у спорті. Конструкція дозволить легко подолати навіть негативну фазу, а це дуже важливо для спортсменів у яких слабкі м’язи;
  • Без пружини. Являє собою складне обладнання для атлетів, які мають гарну підготовку
  • Має гумові джгути опору;
  • Двоколісний, який дозволить краще утримувати рівновагу. Та все ж девайс не придатний для тренувань косих м’язів.

Спеціалісти рекомендують обирати традиційне колесо, яке відрізняється м’яким ходом та не має механізму повернення. Це зробить вправи максимально легкими. Та для початківців чи людей у​​віці, включаючи тих, у кого існують проблеми зі спиною, все ж таки краще обирати спортивні прилади, які мають пружину повернення.

Користь сучасних гімнастичних коліс

Дані пристрої знову стали надзвичайно популярними. По-перше, вони служать самим універсальним девайсом та підходять для чоловіків і жінок. Більш того, із ним можна займатися людям незалежно будь-якого віку. Також досить часто девайс використовують у період реабілітації, та саме в таких випадках найкраще віддати перевагу спеціалізованим пристроям. Вони характеризуються наявністю механізму повернення. Вони полегшать рухи у негативній фазі та допоможуть уникнути будь-яких травм чи розтяжок. Ще одна перевага полягає у його дії, адже усі важливі м’язи працюють під час їх використання.

Серед головних переваг варто виділити саме:

  • доступну ціну, яку зможе дозволити собі будь-який покупець;
  • допомогу у розвиненні усіх м’язів преса (прямі/косі) та спини;
  • навантаження будуть добре розтягувати м’язи, при цьому покращуючи поставу та активно розтягуючи фасції;
  • підходить для людей незалежно від віку;
  • дасть можливість займатися не тільки у професійних залах, але й у домашніх умовах.

Для професіональних атлетів такий гаджет відмінно підійде також за рахунок того, що на відміну від усіх інших рухів на прес, він дасть можливість для правильного розтягнення живота.

Головне правильно обрати знаряддя та вже через короткий термін ви зможете побачити перші результати.

Джерело: матеріали сайту Закупка

Види спорту:

Футбольні турніри: