«Колос» — «Ворскла»: експерти впевнені, що полтавці не програють

Наші футбольні прогнозисти поділилися думками стосовно сьогоднішнього матчу

Сьогодні у Ковалівці полтавська «Ворскла» відкриє дев’ятий тур УПЛ матчем проти місцевого «Колоса». Матч розпочнеться о 19:30 і його покаже канал «Футбол 1».

Страшно подумати — та ці дві команди у цьому сезоні представляли Україну у єврокубках і вилетіли звідти від перших же суперників. Зараз же обидва колективи намагаються впоратися з ігровими проблеми. «Ворскла» ніяк не перестане втрачати свої очки й більш впевнено закріпитися в зоні єврокубків. «Колос» же повністю провалив старт сезону, звільнив багаторічного тренера Руслана Костишина, і зараз перебудовується, знаходячись при цьому на десятій сходинці таблиці.

Букмекери вважають фаворитами матчів саме полтавців:

П1 — 3,20    Х — 3,10    П2 — 2,40

Сергій Лукаш: «Сьогодні буде важкий матч, який на мою думку, залишиться без переможця. „Колос“ зумів виграти в „інгульця“ й потроху вибирається з кризи. У ковалівців непоганий підбір футболістів й сьогодні вони прагнутимуть порадувати вболівальників. З іншого боку „Ворскла“ теж добре зіграна і поїде за очками. Мій прогноз — 1:1. Гол заб’є Лукас Рангель».

Сергій Ходирєв: «Ризикну сказати, що „Ворскла“ мінімально переможе. „Колос“ після зміни тренера ще певний час шукатиме свою гру, а стабільна та організована „Ворскла“ зараз цілком здатна його перемогти. Мій прогноз — 0:1 і гол Руслана Степанюка».

Юрій Мармач: «Полтавці переможуть з рахунком 0:1. Гол заб’є Руслан Степанюк».

Сергій Чуйченко: « "Ворскла" сьогодні переможе. Команда з Ковалівки у цьому сезоні переживає серйозний спад і показує невиразний футбол. «Ворскла» ж, хоч і допускає осічки, все ж стабільно грає агресивно і створює багато моментів. Думаю, сьогодні ця кількість переросте в якість. Мій прогноз — 1:2 на користь команди Максимова».

Зробити свій прогноз на матч ви можете у нашому телеграм-каналі.

Види спорту:

Футбольні турніри: