Дві полтавські тхеквондистки завоювали «золото» на всеукраїнському турнірі у Харкові

Юлій Кобушко та тренер Андрій Нечитайло / Фото з Facebook

Вікторія Цілуйко та Юлія Кобушко перемогли у «Харківській битві»

Днями у Харкові відбувся всеукраїнський турнір з тхеквондо «Харківська битва 2021». У змаганнях брали участь спортсмени з Полтави та дві наші тхеквондистки повернулися з турніру з медалями.

Вікторія Цілуйко стала кращою у ваговій категорії до 32 кг серед молодших дівчат. Для цього їй вистачило однієї сутички, в якій вона перемогла місцеву спортсменку Єлизавету Косенко. Поєдинок закінчився з рахунком 26:6.

Вікторія Цілуйко

Юлія Кобушко перемогла серед кадеток у ваговій категорії 59+ кг. Вона здолала киянку Ладу Арсірій (рахунок 20:4), а у фіналі виграла в Арини Будариної з Маріуполя з рахунком 6:2.

Вікторію Цілуйко до змагань готував тренер Юрій Шавиро, Юлію Кобушко — тренер Андрій Нечитайло.