Експерти прогнозують перемогу «Ворскли» над «Інгульцем»

Наш футбольні прогнозисти поділилися своїми думками стосовно сьогоднішнього матчу

Сьогодні у Полтаві на стадіоні «Ворскла» ім. О. Бутовського відбудеться матч десятого туру Української прем’єр-ліги між полтавською «Ворсклою» та «Інгульцем» з Петрового. Матч розпочнеться о 19:30. Пряму трансляцію покаже канал «Футбол 2».

«Ворскла» — третя в турнірній таблиці, «Інгулець» — дванадцятий. «Ворскла» грає на своєму полі і перед матчем немає жодних об’єктивних причин, які б говорили на користь гостей. Тільки нестабільність «Ворскли» та ймовірна недооцінка можуть завадити полтавцям взяти три очки в цьому матчі. Але пам’ятаймо, що «Ворскла» не раз втрачала очки там, де цього ніхто не чекав. Тож абсолютна впевненість у перемозі полтавців сьогодні неможлива.

Букмекери вважають «Ворсклу» абсолютним фаворитом сьогоднішньої дуелі

П1 — 1,64    Х — 3,80   П2 — 5,50

Наші експерти також вважають, що «Ворскла» без проблем переможе.

Сергій Лукаш: «Ворскла» впевнено переможе. Команда Юрія Максимова за всіма показниками переважає «Інгулець». Який до всього ще й переживає не найкращий період. Мій прогноз — 2:0».

Сергій Ходирєв: «Полтавська команда сьогодні виграє. „Інгулець“ добре організований і здатен забити, але три очки все одно будуть за ворсклянами. Мій прогноз — 2:1. Голами відзначаться Олів’є Тілль та Руслан Степанюк».

Юрій Мармач: «Ворскла» переможе з рахунком 2:0. Голи заб’ють нападники Руслан Степанюк та Лукас Рангель».

Сергій Чуйченко: «Ворскла» має перемагати, при чому доволі впевнено. Полтавці сильніші за підбором футболістів і за майстерністю. До того ж команда Юрія Максимова грає вдома. Думаю, «Ворскла» виграє з різницею у два м’ячі. Мій прогноз — 2:0».

Зробити свій прогноз на матч ви можете у нашому телеграм-каналі.

Види спорту:

Футбольні турніри: