Сергій Лавриненко: «Після першого голу нам вже нічого було втрачати»

Сергій Лавриненко

Тренер «Інгульця» поспілкувався з журналістами після поразки у Полтаві

Другого жовтня у Полтаві «Ворскла», в рамках десятого туру УПЛ перемогла «Інгулець». Після гри з полтавськими журналістами поспілкувався головний тренер гостей Сергій Лавриненко.

Про перший і другий тайм

"У першому таймі ми більш організовано зіграли в обороні. У другій половині з’явилися розриви між лініями, й ми мали можливість проводити швидкі атаки та контратаки. Але сталося так, що ми пропустили, а програючи в рахунку нам вже нічого було втрачати. З цим і пов’язаний той факт, що ми почали діяти дещо агресивніше. У «Ворскли» вищий клас футболістів, але рахунок 3:0 завеликий. В Олів’є Тілля було три удари і два з них — голи. Важко протидіяти команді у складі якої є такі футболісти".

Про Богдана Шуста

— Ви постійно варіюєте воротарів. Сьогодні в рамці зіграв Богдан Шуст, який до цього виступав за «Ворсклу». Це якось пов’язано?

— Ми знали, що «Ворскла» грає через передачі з флангів, довгі передачі, навіси і т. п. Богдан сильний у грі на виходах за рахунок зросту та правильного вибору позиції. Тому сьогодні ми віддали перевагу Шусту. В моментах з голами він абсолютно не винен.

Про те, чому «Інгулець» атакував переважно правим флангом

"Сьогодні ліворуч у захисті грав правий захисник. Для нього це не рідна позиція. Тому атаки будували переважно іншим флангом. Та й ліворуч у захисника було завдання в першу чергу втримати Ігоря Пердуту. Але склалося трохи інакше".

Види спорту:

Футбольні турніри: