Тренер «Тростянця»: «Полтавці добре налаштувалися на гру й за рахунок цього перемогли»

Сергій Коритник / Фото: Владислав Власенко

Пресконференція Ігоря Коритника після поразки від СК «Полтава»

Шостого жовтня СК «Полтава», в рамках дванадцятого туру Другої ліги переміг «Тростянець». Після матчу головний тренер гостей Сергій Коритник поспілкувався з журналістами.

Про гру своєї команди

«На жаль ми сьогодні не змогли виконати своє завдання. Цьому є багато причин, але в першу чергу суперник переграв нас у русі. Вони були більш мобільними і було помітно, що вони дуже добре налаштувалися на цей матч. Мабуть, за рахунок цього нас і переграли».

Про вилучення Руслана Світличного

«В тому епізоді, на мій погляд було грубе порушення правил. Футболіст СК „Полтава“ сказав, що він просто послизнувся і тому сфолив, якщо це так, то це інша справа. А Роман був на лаві запасних і надто емоційно відреагував на епізод, за що й отримав червону картку».

Про зміни у складі

«Сьогодні у нападі зіграв Віктор Сахнюк. Це гравець „штрафного майданчика“, який вирізняється своїм ігровим мисленням. Ми аналізували попередні матчі „Полтави“ й бачили, що в їх обороні є проблеми. Нападник з хорошою індивідуальною майстерністю зможе впоратися з цим захистом. У нас у розпорядженні 28 футболістів і ми намагаємося всім надати ігрову практику».

Про СК «Полтава»

«У Полтаві хороша команда. Відчувається робота тренерського штабу. Сьогодні ми це відчули на собі, помітно, що нас теж аналізували й до нас готувалися. Команда заслуговує на компліменти и я вітаю її із заслуженою перемогою».

Види спорту:

Футбольні турніри: