Володимир Сисенко: «Був важкий та нервовий матч, але ми виграли»

Володимир Сисенко / Фото: Владислав Власенко

Пресконференція головного тренера СК «Полтава» після перемоги над «Тростянцем»

Шостого жовтня у Полтаві на стадіоні «Локомотив» відбувся матч дванадцятого туру Другої ліги ЧУ з футболу в якому СК «Полтава» переміг «Тростянець». Після гри головний тренер полтавців поспілкувався з журналістами.

Про матч «Полтави» і «Тростянця»

«Скажу стандартні речі. Гра була дуже важкою і нервовою, але ми перемогли»

Про відсутність Максима Горжуя та ранню заміну Дениса Руденка

«Максим на тренуванні отримав травму. Ми думали що вона серйозна, бо характер ушкодження і реакція Максима були дещо моторошними. Але обстеження показало, що на щастя обійшлося. Щодо ранньої заміни Дениса Руденка, у нього не було пошкодження, але в нього запаморочилася голова й він відчув себе погано».

Про довгі серії без перемог

— Володимира Анатолійовичу, минуло майже пів сезону і можна помітити тенденцію, що після вдалих матчів у вас зазвичай ідуть безвиграшні серії. Після другого туру було чотири матчі без перемог, і після звитяги у Миколаєві «Полтава» теж чотири тури не перемагали. Що потрібно для того щоб не чекати наступної перемоги ще чотири тури?

— Цих серій би не було, якби ми використовували свої моменти з «Ярудом» при повній перевазі й закінчили в першому таймі гру з «Енергією», коли арбітр не зарахував чистий гол у ворота суперників. Ну і ще ряд моментів. Не б і другої серії, якби у матчі з «Нікополем» ми забили пенальті. Треба просто реалізовувати свої моменти та більш дисципліновано грати у захисті. Тоді не буде подібних серій.

— Тобто річ виключно в реалізації?

— Не лише, адже у нас був провал у Херсоні й домашня гра зі «Скоруком», де ми зіграли нижче своїх можливостей. Тоді після 120 хвилин проти «Лівого Берега» та двох матчів на синтетиці ми не встигли відновитися. Ну і плюс за рахунку 1:2 з останніх 15 хвилин ми 11 не грали. Я особисто взяв у руки секундомір і фіксував. Тому фактично, повний провал був лише у Херсоні, а інші втрати це робочі моменти.

Про емоції

— У минулому домашньому матчі ваша команда грала доволі нервово. Сьогодні ж нервували вже суперники, а ваші футболісти навпаки не піддавалися на провокації й зрештою команда перемогла. Як вам вдалося заспокоїти футболістів і чому це не вдалося у минулому домашньому матчі, особливо у другому таймі?

— Ми аналізуємо кожен матч і розбираємо не лише гру, а й різні психологічні моменти. Сьогодні — ви праві — футболісти не дозволили втягнути себе у нервоз. Ми набираємося досвіду, і я сподіваюся, що наберемося і в цьому компоненті також.

Види спорту:

Футбольні турніри: