Друга ліга: «Полтава» вдома програла «Таврії»

Полтавці не змогли нічого протиставити представникам Криму

Сьогодні у Полтаві на стадіоні «Локомотив» СК «Полтава», а рамках чотирнадцятого туру Другої ліги, зіграв проти сімферопольської «Таврії», яка нині базується у Херсоні. У цьому матчі все полетіло шкереберть з самого початку. Полтавці пропустили швидкий гол, і хоч змогли його відіграти, потім «привезли» пенальті й же не відігралися.

«Полтава» — «Таврія» — 1:3

«Полтава»: Петриченко, Копитов, Підлепич (Томенко, 46), Таранушич (Пономаренко, 86), Савенков, Даниленко, Яременко (Шмиголь, 46), Костенко (Руденко, 46), Щербак, Бужин, Стрельцов (Зоря, 73).

Головний тренер: Володимир Сисенко.

«Таврія»: Онопко, Захарченко, Заїка, Максименко, Гура, Кривич (Клочко, 90), Білокінь (Вакулінський, 83), Ковальов (Каранга, 72), Барладим (Бочак, 61), Богданов (Доля, 90), Бойко.

Головний тренер: Юрій Чумак.

Голи: Яременко (21) — Білокінь (8), Бойко (27, пен., 88).

Події у матчі розвивалося надзвичайно стрімко. Вже на восьмій хвилині гості відкрили рахунок. Максим Богданов просочився між захисниками, увійшов до штрафного майданчика по лівому краю і подав на Євгена Білоконя, який мчав паралельним курсом. Той в один дотик переправив м’яч у ворота — 1:0.

На п’ятнадцятій хвилині таврійці могли забивати вдруге, Білокінь прорвався флангом і прострелив на Олексія Бойка, а той з вбивчої позиції пробив повз ворота.

Полтавці відігралися завдяки стандарту. На 21-й хвилині малиново-золоті заробили кутовий. Владислав Даниленко подав до штрафного майданчика, а там Антон Яременко з другої спроби пробив Онопка — 1:1.

Втім, рівним рахунок був не довго. На 26-й хвилині Вадим Підлепич у штрафному майданчику сфолив проти Максима Богданова й арбітр зустрічі призначив пенальті. Юрій Бойко з «точки» знову вивів команду вперед — 1:2.

В перерві Володимир Сисенко виконав одразу три заміни. Команда перебудувалася і на старті другої половини насіла на ворота «Таврії». На 50-й хвилині Максим Шмиголь міг тут же забити. Післ подачі Євгена Стрельцова, Шмиголь головою пробив трохи повз ворота.

Полтавці намагалися відігратися, але в кінці матчу остаточно втратили надію на очки. Станіслав Захарченко пройшов по правому краю штрафного майданчика подав до карної зони, а там Олексій Бойко головою забив третій м’яч — 1:3.

У підсумку маємо поразку «Полтави» на своєму полі. У наступному турі «містяни» поїдуть в гості до «Вікторії» Миколаївки.

Види спорту:

Футбольні турніри: