«Ворскла» — «Шахтар»: експерти розійшлися у прогнозах

Наші шановні прогнозисти поділилися своїми думками стосовно сьогоднішнього матчу

Сьогодні у Полтаві на стадіоні «Ворскла» ім. О. Бутовського відбудеться матч дванадцятого туру УПЛ між полтавською «Ворсклою» та донецьким «Шахтарем». Матч розпочнеться о 17:00. Пряму трансляцію покаже канал «Футбол 1».

Цей матч з усіх точок зору — центральний в турі. Друга команда таблиці приїде в гості до третьої, й за певних обставин, вони можуть помінятися місцями. При цьому «Шахтар» на три очки відстає від першого місця, і невиграш у Полтаві може суттєво ускладнити гірникам боротьбу за чемпіонство. Та й після жахливого погрому в Лізі Чемпіонів, їм треба реабілітовуватися перед собою та вболівальниками.

З іншого боку — «Ворскла» має чудовий шанс обійти «Шахтар» в турнірній таблиці й бодай на кілька турів втрутитися у боротьбу за чемпіонство. При цьому, команда Юрія Максимова гратиме вдома перед своїми трибунами, і має бути фізично свіжішою. Щоправда сам тренер буде спостерігати за матчем з трибун, адже відбуватиме дискваліфікацію після вилучення в матчі минулого туру.

У букмекерів «Шахтар» беззаперечний фаворит.

П1 — 7,10       Х — 4,80      П2 — 1,42

А от наші експерти дають зовсім різні прогнози.

Сергій Лукаш: «Зроблю сміливий прогноз — полтавці сьогодні виграють. Після того що сталося з мадридським „Реалом“, гірники мають дещо підсісти психологічно. Тим більше, в УПЛ Роберто Де Дзербі часто випускає молодих футболістів „Шахтаря“, які за майстерністю поступаються основі. Мій прогноз — 1:0. Гол заб’є Руслан Степанюк».

Сергій Ходирєв: «Після поразки від „Реала“, „Шахтар“ має на комусь відірватися. Команда Де Дзербі збереться на „Ворсклу“. Ми знаходимося поруч в турнірній таблиці, тому недооцінки з боку гірників не буде. А значить вони докладуть всіх зусиль щоб перемогти. „Ворсклі“ ж доведеться більшість часу бігати без м’яча. Мій прогноз — 0:2».

Юрій Мармач: «Команди зіграють в результативну нічию. „Шахтар“ забивна команда, але і „Ворскла“ наразі виглядає непогано, а на такого суперника вийде зібраною і сконцентрованою. Мій прогноз — 2:2».

Сергій Чуйченко: «Щось мені підказує, що сьогодні буде нічия. Звісно, „Шахтар“ має кращий підбір футболістів, але, по-перше, вони й фізично і морально втомилися після Ліги Чемпіонів, а по-друге „Ворскла“ буде в рази біль мотивованою. Адже перемога в цьому матчі дозволить полтавцям обійти „Шахтар“ в турнірній таблиці. Мій прогноз — 1:1. Гол у складі ворсклян заб’є Лукас Рангел».

Види спорту:

Футбольні турніри: