Представники Полтавщини завоювали три медалі на ЧУ з греко-римської боротьби серед юнаків

На другій сходинці п'єдесталу - Всеволод Сапун / Фото з Instagram

В активі наших спортсменів одне «срібло» й дві «бронзи»

Днями у Тячеві (Закарпаття) відбувся Чемпіонат України з греко-римської боротьби серед юнаків 2005-2006 р. н. У змаганнях брали участь представники Полтавщини й вони привезли зі змагань три медалі різного ґатунку.

«Бронзовим» призером у ваговій категорії 45 кг став Богдан Різниченко. На шляху до медалі Богдан переміг Богдана Вдовіна з Вінниччини та Максима Шевцова з Дніпропетровщини. Потім — у півфіналі Богдан поступився Захару Маслаку з Сумщини й вилетів до «бронзового фіналу». Там Богдан Різниченко переміг Захара Бартківа з Івано-франківська і здобув «бронзу».

У ваговій категорії 48 кг «срібло» здобув кременчужанин Всеволод Сапун. Він переміг Арсенія Пащенка з Вінниці й потім — у півфіналі — Максима Скрипника з Київщини. У фіналі Всеволод зійшовся з представником Дніпропетровщини Богданом Чугуєвим і поступився.

Для Владислава Божка, який виступає у ваговій категорії 80 кг. чемпіонат розпочався невдало: в 1/8 він поступився киянину Назрішо Мірзоєву. Тож надалі наш спортсмен був змушений змагатися у втішних сутичках. Там він переміг Армена Саргсяна із Запоріжжя, а потім отримав травму його суперник по «бронзовому фіналу» Владислав Онищук з Рівного. Таким чином Владислав Божко став «бронзовим» призером чемпіонату.

Види спорту:

Футбольні турніри: